Pradžios data: 2022, rugsėjo 29 d.
Prasideda: 15:00 val.
Pabaigos data: 2022, spalio 2 d.
Baigsis: 13:00 val.
Location pin Nida: Neringa,
Events 2

TOLTEKAI RENKASI!!! ir kviečia visus prisijungti.susan_peru Kviečiame visus Susan Gregg mokinius ir pasekėjus, taip pat tuos, kurie nori prisiliesti prie Susan Gregg mokymų. Nors šiemet Susan Gregg neatvyksta, tačiau tie, kurie mokėsi pas Susan 1-19 metų būtinai atvyksta! Visi Susan mokiniai iš Lietuvos, Latvijos ir kt. šalių  susirinks kartu. Kaip ir kiekvienais metais, renkamės Nidoje rugsėjo 29 – spalio 2 dienomis.

Mūsų ketinimas: atverti mylinčią galią savyje, susivienyti bendrame buvime ir sąmoningume.

Registracija. SPAUSTI ČIA.

Yra kai kurie dalykai, kurių pakeisti negalime ir nenorime. Kasmet jau 19 metų, kiekvieną rugsėjį mes važiuojame į Nidą. Visa tai, kas ten vyksta užbūrė mūsų širdis… Tam, kad vyktų tokie nuostabūs dalykai, kuriuos ten patiriame, reikalingos sudedamosios dalys: rugsėjis; Nida su savo kopomis, mariomis, jūra, pušynais, tobula kapučino kava kepyklėlėje; visi mes – kiekvienas su savo nepakartojamu indėliu, meile, nuoširdumu, atvirumu ir noru tobulėti; na ir žinoma Susan. Nors ji šiemet su mumis bendraus per zoom, tačiau, kaip patyrėme praeitus kartus, tai nė kiek nekeičia viso reikalo esmės, nes visi jutome jos buvimą ir vedimą, tarsi ji būtų šalia, kap visus tuos 19 metų.

Šiemet vėl susirinksime visi kartu ir kursime savo įvykį, savo seminarą. Turime pakankamai patirties ir žinių, na o Susan, žinoma bus su mumis kiekvieną rytą ir vakarą per zoom. Kviečiame jus visus atvykti, kviečiame visus naujus žmones, kurie dar nėra buvę pas Susan. Atvykite ir patirkite nuostabų užburiantį buvimą.

Registracija: SPAUSTI ČIA

Kaina 120,- EUR. už seminarą.

Nakvynės kaina 105,-Eur (3 paras – 1 vieta dviviečiame kambaryje su pusryčiais).

Informacija:  seminarai@sviesosnamai.lt, tel. 868786760

Events 1

KITI RENGINIAI:

  • No events in this location