banner_mijalbaLeidykla “Mijalba”

Tegul Mijalbos knygos padės Jūsų širdžiai atsiverti, nušvisti ir toje šviesoje išvysti save – beribę, besidžiaugiančią, mylinčią ir mylimą, laimingą, išmintingą ir dievišką. Tegul iš šių knygų Jums kalba pasaulio išmintis.
“Mijalba” knygynėlis 2 aukšte.
Daugiau: www.mijalba.com


tetametodas-banner-150x90TETA METODAS su Vilma Urbanavičiene

„Teta Gydymas“ („Theta Healing“) – yra meditacijos technika, kurioje dvasinė filosofija naudojama protui, kūnui ir dvasiai tobulinti, o tuo pačiu siekiant priartėti prie Visa, Kas Yra, Kūrėjo (mūsų Dievas turi daug vardų ir mes jį vadiname Kūrėju).
Teta metodas – tarsi vainikas viskam, ko ieškojau. 
Daugiau: www.tetametodas.lt


banner_inlighthouseIn Light House

Seminarai, kursai, mokymai, paskaitos, jūsų dvasiniam tobulėjimui, sveikatai, kūnui, protui, sielai, dvasiai… in Latvia.
Daugiau: www.inlighthouse.lv


banner_zuvyciai“Žuvyčių” sodyba

Tai ideali vieta įvairioms šventėms, seminarams, konferencijoms, bendradarbių, verslo ir draugų kolektyvams bei bendraminčių stovykloms.
Yra pirtis. Po karštos pirties žiemą galite maudytis eketėje, vasarą – tvenkinio vandenyje.

Daugiau: www.zuvyciai.weebly.com


baneriukasDailės studija “Išmok svajoti”

Dailės studijos vaikams ir suaugusiems; tapyba ant šilko; vilnos vėlimas; dekupažas; porceliano dekoravimas; gimtadienių šventimas meniškoje aplinkoje.

 

 

Daugiau: www.dailesstudija.lt


 

maytreyaSavęs tobulinimo studija: „Sielos harmonija“

HATHA JOGA, NIDRA JOGA, CIGUNAS, REIKI, AJURVEDINIAI MASAŽAI, TRADICINIS KERALOS MASAŽAS, DAILĖS SAVIRAIŠKA, MANDALA, PORCELIANO DEKORAVIMAS, DEKUPAŽAS, DAILĖS TERAPIJA.
Daugak: www.sielosharmonija.com


banner_zvaigzdikaAudronės Žvaigždikos – astrologės, Reiki Meistrės tinklalapis

Veda Reiki Tao Te Ki ir Netradicinės Tibeto Reiki Meistrė Audronė Šepetauskaitė.

 

Daugiau: www.zvaigzdika.lt.


keliones“Kelionės ir pramogos”

“Kelionės ir pramogos” – vienintelis kelionių žurnalas Lietuvoje. Tai išskirtinės kokybės, gausiai iliustruotas keliautojų fotografijomis leidinys, leidžiamas nuo 1997 metų. Jame – patyrusių keliautojų bei žurnalistų pažintiniai straipsniai, naudinga praktinė informacija.
Daugiau: www.kelionesirpramogos.lt


gaivastis_logoGaivastis.lt

Gaivastis.lt – holistinės gyvensenos ir netradicinių būdų gerinti fizinės, psichinės ir dvasinės sveikatos būklę informacinė svetainė.

Čia bet kuris svetainės lankytojas gali nemokamai skelbti arba rasti sau aktualią informaciją apie:

  • Lietuvoje dirbančius holistinės, natūraliosios ir netradicinės medicinos specialistus bei organizacijas;
  • Fizinės, psichinės ir dvasinės saviugdos mokyklas, paslaugas bei specialistus;
  • Vaikų ugdymo ir prieraišiosios tėvystės mokyklas, paslaugas bei specialistus;
  • Aukščiau minėtų sričių renginius, vykstančius Lietuvoje;
  • Aukščiau minėtų sričių straipsnius, video ir kitą šviečiamąją medžiagą. 

Daugiau: www.gaivastis.lt


Biolaukas.lt Biolaukas.lt

Biolauko (auros) ir čakrų diagnostika bei korekcija.

Kiekvienas norintis gali pasidaryti savo biolauko (auros) tyrimą, pasitikrinti jo simetriją, užpildymą bei subalansavimą. Tai puikus įrodymas, kad kiekviena gyva būtybė, tarp jų ir žmogus, yra sudarytas ne tik iš materijos (fizinio kūno), bet turi ir subtilias (energoinformacines) struktūras.
Tai šiuolaikinis, saugus, vaizdus, nebrangus, nereikalaujantis daug laiko sąnaudų, neturintis jokių kontraindikacijų metodas, atitinkantis visus reikalavimus, keliamus objektyviam žmogaus psichoemocinės ir fizinės būklės įvertinimui.
Jums bus suteikti visi detalūs paaiškinimai, gautų vaizdų žodinės ir raštiškos interpretacijos ir asmeninės rekomendacijos. Kiekvienam žmogui priklausomai nuo situacijos yra skiriama 30-90 minučių laiko individualiai konsultacijai (priklausomai nuo situacijos). Taip pat gausite 14-30 puslapių spalvotai atspausdintą tyrimo ataskaitą. Ataskaitos gali būti pateikiamos lietuvių, rusų, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, serbų ar turkų kalbomis.

Daugiau: www.biolaukas.lt


mh_baneris Meiles Harmonija.lt

Kviečiame su ramia drąsa vėl naujai žengti meilės ir dviejų sielų bendrystės link ir kreiptis į Dvasingų pažinčių tarnybą ,,Meilės harmonija‘‘, kurios pagalba Jūs galėsite sutikti tą artimą sielos puselę…

Daugiau: www.meilesharmonija.lt

 


 banner_uzdorove„UŽ DOROVĘ!”

Judėjimo „UŽ DOROVĘ!” gimimas primena išsiskleidusį žiedą, jauną ir tyrą, nuo pat savo žydėjimo pradžios kaupiantį aromato jėgą. Neveltui Judėjimas savo simboliu išsirinko baltą lelijos žiedą – tai tyrumo ir harmonijos simbolis. Balta lelija baltai-mėlynos juostelės, dar vieno simbolio, fone, kalba apie taurumą ir pakylėtus siekius, gailestingumą ir dvasingumą. Iš esmės visos šios savybės ir yra Dorovės sudedamosios dalys. 

Daugiau: www.uzdorove.lt

 


 grupineterapija_logo GRUPINĖ TERAPIJA

Efektyvi siekiant asmenybės augimo, sprendžiant su santykiais susijusius klausimus. Per tarpasmeninį santykį, dėmesį, kuriant saugumą, galimi asmeniniai pokyčiai.

Daugiau: www.grupineterapija.lt

 


astrodoma-150x77Astrodoma.comTarptautinis Nekilnojamo Turto Skelbimų Portalas

NEMOKAMAI įdėk neribotą skelbimų skaičių !

Astrodoma.com – Nekilnojamo Turto skelbimai Privatiems ir NT Brokeriams. Pirk, Parduok ir Nuomok Nekilnojamą Turtą ne tik Lietuvoje bet ir visoje Europoje. Tinklalapyje pateikiama išsami informacija apie kiekvieną parduodamą NT objektą. Pasirink Šalį ir surask Būtą, Namą, Sklypą ar Komercinę patalpą mūsų duomenų bazėje.

Daugiau: www.astrodoma.com