Įsigaliojimo data: 2021 m. lapkričio 30 d.
 

PIRKIMO TAISYKLĖS SĄLYGOS.

APMOKĖJIMO BŪDAI:

Pirkdami prekes mūsų internetiniame knygyne, mokate iš savo banko, pasinaudodami Paysera.lt sistema.

  • Mokėdami iš Lietuvos, Paysera.lt langelyje pasirinkite „Lietuva“ ir tada pasirinkite banką, iš kurio norite mokėti, arba “Paysera bankininkystė“.
  • Mokėdami iš kitos šalies, Paysera.lt langelyje pasirinkite šalį, iš kurios mokėsite, arba “Paysera bankininkystė“.

Tais atvejais, kai nepavyksta atlikti internetinio užsakymo ar apmokėti per Payserą, galite mokėti paprastu banko pavedimu į šią sąskaitą: „Šviesos Namai“

ĮVESKITE SAVO DUOMENIS

Prašome savo adresą Lietuvoje užsakyme rašyti lietuviškomis raidėmis, tiksliai, nurodant visą pilną informaciją, reikalingą, kad jūsų užsakytos prekės jus pasiektų (valstybė, pašto kodas, miestas, kaimo, gatvės, pavadinimas, namo Nr. ir t. t.). Nurodžius klaidingą tel. Nr. ir/ar siuntos pristatymo adresą ir jei dėl to siunta bus grąžinta atgal, pirkėjas, pageidaujantis, kad ši siunta jam būtų išsiųsta pakartotinai, apmoka ir siuntos grąžinimo, ir pakartotinio siuntimo išlaidas. Jei pirkėjas neatsiima siuntos iš pašto skyriaus, paštomato arba jeigu kurjeris jam jos negali įteikti dėl pirkėjo atsakomybės, pirkėjas, pageidaujantis, kad ši siunta jam būtų išsiųsta pakartotinai, apmoka ir siuntos grąžinimo, ir pakartotinio siuntimo išlaidas.

PRISTATYMO TAISYKLĖS.

SIUNTŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE:

1. Prekės pristatomos per Lietuvos paštą į gavėjo pašto skyrių arba paštomatą per 4-7 darbo dienas po apmokėjimo.Taisyklės ir sąlygos 3

Internetu Lietuvoje galima užsakyti siuntą iki 10 kg. Jei užsakymas daugiau kaip 10 kg arba jo negalite atlikti internetu dėl kitų priežasčių, prašom rašyti info@sviesosnamai.lt, išrašysiu sąskaitą ir ją apmokėsite iš savo banko.

Siuntos kaina:

Svoris nuo, kg Svoris iki, kg Kaina eur*, su PVM
0,01
0,50
1,00
2,00
3,00
4,00
5,00
6,00
7,00
8,00
9,00
0,49
0,99
1,99
2,99
3,99
4,99
5,99
6,99
7,99
8,99
9,99
2,50
3,00
3,50
7,00
7,80
8,70
9,50
10,40
11,30
12,00
13,00

Gavusi apmokėjimą, išsiunčiu siuntą užsakyme nurodytu adresu. Per kelias dienas į Jūsų nurodyto namų adreso pašto dėžutę arba į nurodytą tel. Nr. gausite pranešimą apie Jūsų vardu gautą siuntą. Jeigu negausite pranešimo per artimiausias 5 darbo dienas nuo pristatymo datos, prašau mums rašyti į info@sviesosnamai.lt

Nurodžius klaidingą tel. Nr. ir/ar siuntos pristatymo adresą ir jei dėl to siunta bus grąžinta atgal, pirkėjas, pageidaujantis, kad ši siunta jam būtų išsiųsta pakartotinai, apmoka ir siuntos grąžinimo, ir pakartotinio siuntimo išlaidas.

Atsiimant siuntą, būtina ją apžiūrėti ir jeigu yra pakuotės pažeidimų, apie juos iš karto pranešti siuntą įteikiančiam Lietuvos pašto atstovui, kad šis nusiskundimą užfiksuotų.  Siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą. Patikrinkite pakuotės viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai.  Nusiskundimai dėl apgadintos siuntos, apie tai nepranešus Lietuvos pašto atstovui ir siuntą atsiėmus, nebus kompensuojami.

Visos siuntos yra registruotos. Jei siunta dingsta pašte, ŠVIESOS NAMAI už tai neatsako.

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS.

Grąžinti prekę galima per 14 d. Prekė turi būti nenaudota, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas. Norint grąžinti prekę, prašau apie tai pranešti el.paštu info@sviesosnamai.lt. Po to, kai gausiu pranešimą apie prekės grąžinimą, pranešiu jums kaip tai galima padaryti. Gavusi grąžintą prekę, pinigus grąžinsiu per 14 d.

PRIVATUMO POLITIKA.

Visa informacija apie klientų duomenis yra konfidenciali. Klientų duomenys gali būti perduoti trečioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Daugiau apie PRIVATUMO POLITIKĄ spausti čia: https://www.sviesosnamai.lt/?page_id=2276

 

Dėkojame.