Pradžios data: 2021, lapkričio 29 d.
Prasideda: 17:30 val.
Pabaigos data: 2021, lapkričio 29 d.
Baigsis: 18:30 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

Basomis ant vinių – vinių rato praktika. Šiuo metu vyksta pilnaties, bei užtemimų virsmas ir iki pat Gruodžio pradžios puikus metas paleisti visas užsistovėjusias energijas, blokus ir atsigręžti į tą kelią, kuris yra tavo.

Stovėjimo ant vinių, rato praktika yra tinkama visiems, nesvarbu amžius ir lytis. Tinkanti tiek praktikuojantiems tiek pradžiamoksliams. Visi žengsime ir sustoję susijungsime į vienį, vinių rate.

Kokios svarbiausios priežastys, kodėl turėčiau išbandyti ar praktikuoti stovėjimą ant vinių?

Aktyvių taškų ant kojų pėdų stimuliavimas yra būtinas visiems, norint pasiekti puikią sveikatą ir gyvybingumą. Galima ženkliai pagerinti sveikatos būklę, sustiprinti imunitetą, atsikratyti nuo negalavimo pojūčių ir pilnai „perkrauti“ organizmo darbą.
Aktyvuojami kojų padų taškai stimuliuoja kraujo ir limfos judėjimą, nukreipia energetinius srautus, pašalina sąstingį ir aktyvuoja organų, sistemų ir kaulų čiulpų darbą, lastelių lygmenyje.

Sveika, saugi netradicinė, alternatyvioji medicina kuri ir dabar puikiai veikia.
Noras patirti ir pažinti kažką naujo, ko iki šiol nepatyrei, taip praplečiant savo galimybių ribas. Išskirtinė priemonė ir galimybė labiau suvokti save, susipažinti su savimi iš esmės.

Tai instrumentas, kurio dėka išmokstame nugalėti baimę, išmokstame dirbti su skausmu, priimti ir paleisti jį;
Praktikos metu išmoksite giliai atsipalaiduoti, medituoti, pajaučiant palaimą ir transą;
Išmokite įveikti stresines situacijas;
Suaktyvuosite energijos srauto pajutimą;
Stovėjimo ant vinių praktika pagreitina Jūsų vidines permainas, todėl pagreitėja ketinimo, su kuriuo stovėjote ant vinių, įgyvendinimo procesas.
Jūs išmoksite valdyti savo dėmesingumą. Dėka koncentracijos, žmonės pasiekia didesnės sėkmės ir laimės gyvenime.
Aktyvinimas atitinkamų taškų kojų pėdose padeda išspręsti konkrečią problemą. Šis metodas yra sėkmingai naudojamas pašalinti kūno skausmus, atstatant jo veikimą, padeda atstatyti kūno temperatūrą, padeda atsikratyti priklausomybių ir prisirišimų.
Vinių terapija veikia žmogaus kūną įvairiais lygiais: fiziniu, emociniu, mentaliniu, energetiniu ir dvasiniu.
Gebėjimas pasiekti tikslus, ugdyti valią, ištvermę – tai savybės, kurios vertinamos kiekviename žmoguje. Ši praktika leidžia greitai ir efektyviai juos pagerinti.

Ir dar, tai bus geriausias pėdų masažas Jūsų gyvenime, veikiant tūkstančius Jūsų kojų paduose esančių nervinių galūnių, kurios gerina kraujotaką ir pripildo kokybiška energija į visus organus ir sistemas fiziniame kūne, subalancuoja emocinę ir psichologinė žmogaus būklę;
Tai lengva naudoti ir iš pirmo žvilgsnio nėra nieko sudėtingo, tačiau pratimų poveikis yra įspūdingas!

Ar skauda stovint ant vinių?

Taip ir ne.
Skausmas yra susijęs su įtampa. Kuo daugiau žmogus priešinasi, tuo skausmingesnis bus procesas. Kuo daugiau atsipalaidavimo ir neprisirišimo, tuo lengviau bus stovėti.

Stovėjimo ant vinių praktika sudaro trys etapai:

I. Apšilimas ir pasiruošimas su specelia aktyvavimo praktika.

II. Užlipimas, stovėjimas, pajautimas transformacija, meditacija.

III. Nulipimas, pajautimas, sugrįžimas.;

Stovėjimo ant vinių rato praktiką veda patyrę Vinetu kaimo vedliai Mindaugas (Vinetu) ir Deividas (Bėgantis Jautis), kurie daugiau kaip 8 metai praktikuoją stovėjimo ir gulėjimo ant vinių terapiją, taip pat vedamos bėgiojimo per ugnies žarijas ir per stiklus praktikos.

Vedamos pirties ir indėnų šamaniškų būgnų ritualai, muzikos garsų keliones bei kitos praktikos ir ritualai. Daugiau informacijos rasite vinetukaimas.lt arba Facebook paskyroje.

Visos praktikos trukmė 1 val.
Praktikos kaina 20 eur./asmeniui.
REGISTRACIJA:
Telf. Nr.: 860204009 (Mindaugas)
Email.: info@vinetukaimas.lt
(parašykite vardą/us kas dalyvaus)

Lauksime visų norinčių išbandyti, atvykti ir patirti. Jei manai, kad kažką, ši stovėjimo ant vinių praktika galėtų sudominti ir suteikti naudos, pakviesk ir jį.
Stovėjimo ant vinių rato praktika susideda iš šešių pakopų, kurios turi testinumą stiprinant pasiekimus.
Kiti vinių rato praktikos laikai bus skelbiami Vinetu kaimo Facebook paskyroje.

Stovėjimo basomis Vinių rato praktikas galima užsisakyti ir privačiam Jūsų renginiui, ar šventiniam vakarėliui. Pagal pageidavimą atvykstame į Jūsų pasirinktą vietą iš anksto susitarus.

Daugiau informacijos apie stovėjimo ant vinių lentos, teikiamą naudą.

Stovėjimo basomis kojomis, ant specialiai padarytos vinių lentos, tai savotiška meditacija, tuo pačiu, galinga fiziologinio efekto ir dvasinės praktikos priemonė, kuri padeda stiprinti sveikatą, išvalyti sąmonę nuo įvairiausių priklausomybių, baimių, negatyvių minčių ir kitų teršalų. Ši praktika pakursto vidinę ugnį meilei, drąsai, grūdina valią, ryžtą piimti iššūkius ir juos lengviau suvaldyti.
Taigi kasdienis stovėjimas ant vinių lentos bent vieną minutę stiprina imuninę sistemą, aktyvina atjauninimo procesus ir sveikatina organizmą. Rezultatą pajusite jau po kelių dienų.

Žmogus kuris, kaip ir senovėje dažnai vaikšto basomis ar natūraliu apavu, pagamintu iš odos, vilnos ar žolės, eidamas gamtoje per įvairų žemės pagrindą, užlipdamas ant žolės,  šakelių, kankorėžių ar akmenėlių, aktyvuoja kojų paduose esančius galingus, biologiškai aktyvius energetinius taškus, kurie stimuliuoja visus kūno organus ir sistemas, taip harmonizuoja bei atpalaiduoja kūną gerai savijautai palaikyti ir sumažina ligų atsiradimą.

Senovės rytų medicina moko, kad stimuliuojant skaudančius taškus paduose yra paveikiami biologiškai aktyvūs taškai, kurie elektromagnetine banga siunčiami į atitinkamą kūno dalį ar organą, taip suaktyvinamas gyvybinės energijos judėjimas per kūne esančius energijos kanalus, sutelktus pėdų srityje.
Dėja šiuolaikiniam miesto ir civilizacijos paveiktam žmogui, kuris kasdien yra įspraustas į batus ir net gamtoje ar paplūdimyje vaikšto su guminėmis šlepetėmis, pasimato kokios jautrios ir skausmingos yra tapusios žmonių pėdos. O kojų paduose esantys energetiniai ir refleksiniai taškai nebedaro jokios įtakos mūsų organizmui, gerai savijautai ir sveikatai palaikyti. Tuo pačiu užkertame kelią pasisemti Žemės energijos per kojų padus, taip atitolstame nuo gamtos, prarandame palaikymą ir ryšį su Žeme, kuris mums yra būtinas.

Daugelis žmonių šiais laikais nuolat skundžiasi šąlančiomis rankomis ir kojomis, tai prastos kraujotakos požymis. Dėl suprastėjusios kraujotakos, žmogus jaučia silpnumą, sunkiau susikaupti, gali varginti galvos skausmai, prasta nuotaika, viršsvoris. Kai žmogus atsistoja ant vinių, jo svoris pradeda spausti akupunktūros taškus, tarsi įjungiami jungtukai ir kūnas pradeda valymo, regeneravimo, atsinaujinimo ir sveikatinimo funkcijas. Reguliariai atliekama ši technika padeda žmogui atsikratyti fizinių, emocinių, bei psichinių negalavimų.

Faktas yra tas, kad biologiškai aktyvios akupunktūrinės vietos yra kojų pėdose, o stovint spaudžiami svarbūs jų taškai. Dėl to šis biocheminis procesas praeina iš kojų į kūną ir atleidžia žmogų nuo sąstingio, teigiamai veikia širdį, subalansuoja ritmą, atpalaiduoja nervų sistemą, pašalina įtampas ir sunkumus.
Tuo metu, kai žmogus stovi basomis kojomis ant vinių lentos, jis pradeda vidinį organų ir sistemų masažo procesą, kraujotaka tampa aktyvesnė ir tolygesnė, o tai, naudinga be išimties visiems žmonėms. Be to, treniruojamos ir pačios kojos, kaulai, raiščiai. Tai veda prie laipsniško kūno atjauninimo, tobulinami intuityvūs gebėjimai, normalizuojasi nervų sistema.

Rytų išminčiai pastebi, kad daugumą ligų sukelia išbalansuotas mūsų energijos srautas. Harmonizuojant šią energiją organizme, pasitelkiant stovėjimo ant vinių praktiką, suaktyvinamas gyvybinės energijos judėjimas per kūne esančius energijos kanalus, sutelktus pėdų srityje.
Stovėjimo ant vinių praktika yra askezė, kuri tampa papildomu energijos šaltiniu žmogui ir svarbu teisingai tai panaudoti kūrybai, o ne griovimui.
Psichologinė nauda.
Ryžtis stovėti ant vinių gali ne kiekvienas, tačiau, ši praktika apverčia žmogaus gyvenimą, kai tik žmogus prisiliečia prie šio galingo instrumento.
Praktikos metu, kiekviename žmoguje prasideda įvairios reakcijos, kūno savireguliacijos bei suvokimo procesas, kad tai yra įmanoma ir jei jau tu stovi ant vinių lentos, tai visos kitos iškilusios, sudėtingos gyvenimo situacijos, patampa įveikiamos daug lengviau. Su šia praktika išmokstame sprendimus priimti daug ramiau ir išmintingiau, nepasiduodant išoriniam poveikiui, tu valdai situaciją.

Stovėjimo ant vinių praktika didina atsparumą stresinėms situacijoms, žmogus tampa sąmoningesnis, didėja dėmesio koncentracija, auga ryžtas ir valia.

Savęs išbandymas, noro patirti kažką naujo dėka daro mus geresnius nei buvome anksčiau, ateina geranoriškas pergalės jausmas prieš baimes, tingumą, nenorą siekti kažko daugiau. Kasdienės praktikos atneša pasitikėjimo savimi jausmą, bet kokie sunkumai pradeda atrodyti kažkas nereikšmingo.

Rekomendacija, kaip naudotis stovėjimo ant vinių praktika būti sąmoningam ir dėmesingam, jei žmogus lipa ant vinių lentos nepasiruošęs, spontaniškai, galima susižaloti. Šią praktiką atliekame tik pasiruošus, nusiraminus, susikoncentravus į procesą ir sekant tolimesnes instrukcijas.
Draudžiama šias praktikas atlikti esant, bet kokiems rimtiems negalavimams, tokie kaip onkologija, epilepsija ar kraujo ligos.
Nėščiosios moterys turėtų susilaikyti nuo šios praktikos ir išlaukti laikotarpio, kada vaikutis leis.
Siekiant išvengti susižalojimo ir neigiamo poveikio sveikatai, griežtai draudžiama naudotis šia praktika vartojant alkoholį ar kitas svaiginančias, psichotropines medžiagas.
Esant galimybei, visada rekomenduojame atvykti į Vinetu kaime vedamus apmokymus bei gauti instrukciją gyvai iš jau pažengusių praktikuotojų ir mokytojų. Taip pat, galite prisijungti į bendras stovėjimo ant vinių praktikas, Vinių ratas, kur gausite visus mokymus ir instrukcijas.

Pagalba kaip pradėti:
Geriau pradėti nuo 20-30 sek. iki 1 minutės stovint ant vinių pirmą kartą. Laikui bėgant galite ištempti
laiką iki penkių minučių ir daugiau, kiekvienas pagal išjautimą.
Geriau žengti ant vinių lentos su padėjėjo pagalba, dedant po vieną koją, kol abi kojos bus ant vinių tuo
pačiu metu, tai leis tolygiai paskirstyti abiejų kojų apkrovą ir jausitės saugiai.
Norint atsistoti vienam, pirmą kartą, geriau naudoti šią techniką: užlipti ant lentos iš sėdinčios padėties nuo kėdės ir lėtai stotis ant vinių lentos su galimu atsirėmimu į kėdę ar sieną.

Sėkmingo naudojimo, gerų rezultatų, pasiekimų, bei būkite sveiki

Events 2

KITI RENGINIAI:

  • No events in this location