Pradžios data: 2020, birželio 9 d.
Prasideda: 10:00 val.
Pabaigos data: 2020, birželio 11 d.
Baigsis: 16:00 val.
Location pin : ,
Events 1

Trijų dienų transformacinę kelionė plaustu.

Visas tris dienas būsime sąmoningai su viskuo, kas yra: su savimi, su aplinka, su vienas kitu, su gamta…
Dalinsiuosi žiniomis ir praktikomis, kurias įgijau per 30 metų iš įvairių dvasinių mokytojų, gydūnų, šamanų visame pasaulyje.
Mes medituosime, praktkuosime, gilinsimės į savo pasąmonę, būsime ir smagiai leisime laiką tyliai ir ramiai plukdomi Nemuno srovės, stebėdami upės krantus šį kartą iš kito požiūrio taško.

https://www.youtube.com/watch?v=pwhBZ4V04CY

Teta gydymo meistrė, dvasinio tobulėjimo centro “Šviesos namai” ir leidyklos “Mijalba” steigėja.
Vilma Urbanavičienė

KAINA
vienam asmeniui: €260.00

Į kainą įskaičiuota mokymai, nakvynė ir maitinimas, pirtis, baidarės, muzikiniai vakarai… (visa, kas yra plauste). Pramogos Tarzanijoje, jodinėjimas neįskaičiuota.

DATA: Birželio 9-11 d.
STARTAS: Birželio 9 d., 10:00 val. Mežionys
FINIŠAS: Birželio 11 d., 16:00 val. Pramogų parkas Tarzanija
MARŠRUTO ILGIS: 28 km
SUSIRINKIMO VIETA: Mežionys

ATVYKSIME visi susikooperavę automobiliais į Miežionis. Automobiliai bus pervaryti į Tarzaniją (Alytaus raj.), kur atvykę baigsime savo kelionę ir vėl visi kartu automobiliais grįšime.

LANKYTINOS VIETOS: Balkasodžio sodyba, Balkasodžio dvaras, Aukščiausia Lietuvos eglė, Nemunaitis, Nemunaičio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia, Tarzanija.
GYVENVIETĖS: Živilčikė, Žilvyčiai, Šlapikai, Buciniškė, Vertelkos, Balkasodis, Lankos, Nemunaitis.

Tai maršrutas norintiems praleisti laiką ramioje gamtoje, o pabaigai pasilikti aktyvias pramogas  Tarzanijoje. Pirmiausia – suartėjimas su gamta, žaluma ir Nemuno vandeniu. Lengvai leidžiamės pasroviui, apsilankome įdomiose vietose, pasivaikščiosime po Nemunaitį, aplankysime nuostabaus grožio Nemunaičio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, paminklą žuvusiesiems už Nepriklausomybę. Plaukiosime baidarėmis, šaudysime iš lanko ir ilsėsimės gamtoje. O vakare mėgausimės gyva muzika ir Nemo naktinės ugnies laužo šiluma. Garinės pirties vakaras papildys kelionę nepakartojamais pojūčiais. Maršruto pabaigoje – Tarzanija. Skriesime su vėjeliu per Nemuną lynu, laipiosime, jodinėsime, karstysimės medžiais ir kitaip smagiai leisime laiką šiame pramogų parke.

Daugiau informacijos ir registracija: https://riverworld.lt/#1578911945255-141d74ce-d6d3

Events 2Galite apie savo susidomėjimą pranešti atsakydami į šį laišką. Arba telefonu 868786760

Vietų skaičius yra labai ribotas. Kviečiame rezevuotis vietą iš anksto.

KITI RENGINIAI: