Pradžios data: 2022, spalio 6 d.
Prasideda: 18:00 val.
Pabaigos data: 2022, spalio 6 d.
Baigsis: 20:00 val.
Location pin : ,

Šiame praktiniame seminare pasakosiu kaip pagal (chiromantija) delnus ir delnų linijas pažinti savo prigimtį. Apie mūsų kasdienio nerimo, nusivylimo, abejonių ir savivertės trūkumo priežastis, ir jų sprendimo būdus. Šis seminaras bus aktualus žmonėms, kurie planuoja kurti santykius, šeimą, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių neranda sau artimo žmogaus. Taip pat tiems, kurie yra santuokoje ir ieško nesutarimų, ir konfliktų sprendimo būdų. Tėvams kurie nori geriau pažinti ir suprasti savo vaikus. Žmonėms siekiantiems profesinės karjeros ir norintiems pagerinti savo finansinę padėtį pasakosiu apie ženklus, kurie rodo finansinę sėkmę. Mūsų delnai parodo tai, ko nematome ir nesuprantame išorėje, todėl kviečiu pažinti savo likimą žvelgiant i savo delnus. Žinojimas išlaisvina ir nuramina. Kviečiu ateiti visus norinčius tobulėti.
Kam skirtas šis renginys ?
-Tiems, kurie nori tobulėti ir padaryti savo gyvenimą geresniu.
-Tiems, kurie dar tik planuoja kurti santykius, bet nežino su kuo.
-Tiems, kurie yra santuokoje, ieško nesutarimų priežasties ir konfliktų sprendimo būdų.
-Tiems, kurie nori atrasti save ir pagerinti santykius su aplinkiniais.
-Tiems, kurie dirba su žmonėmis ir nori savo darbą padaryti efektyvesniu.
-Tėvams kurie nori geriau pažinti savo vaikus ir kurti su jais harmoningus santykius.
Kodėl verta ateiti į šį renginį ?
-Išmoksite pažinti savo stipriąsias puses, kas padės ieškant savęs, ieškant antrosios pusės, renkantis profesiją ir siekiant gyvenimo tikslų.
-Dėka seminaro metu išgirstų žinių, galėsite geriau suprasti jus supančius draugus, artimuosius, vaikus, sutuoktinius, partnerius ir net visiškai nepažįstamus žmones.
-Tai unikalios žinios, kurios išdėstomos paprastai ir aiškiai suprantama kalba kiekvienam žmogui.
-Dėka seminaro metu gautų žinių, geriau suprasite kaip realizuoti save profesinėje srityje ir kurti santykius su aplinkiniais.
Šiame požiūrio plėtimo seminare pagal delno linijas sužinosite apie kiekvienam rūpimus dalykus – meilė, santykiai, sėkmė ir pinigai kurie atsispindi jūsų delnuose. Kokį likimą žada jūsų delnų linijos ir ką daryti, kad likimas būtų palankesnis.
Kaina: 15 eu. vienam.
Kaina: 25 eu. dviems.
Seminaras+asmeninis 20min delnų skaitymas 35 eurai.
 Registracija: egidijus.gubinas@gmail.com arba telefonu sms žinute 8 691 84954.

KITI RENGINIAI: