Pradžios data: 2022, spalio 9 d.
Prasideda: 10:00 val.
Pabaigos data: 2022, spalio 9 d.
Baigsis: 17:00 val.
Location pin : ,

Savivertė tai kaip žmogus save vertina. Mes neturime šios įgimtos funkcijos. Kodėl ir kam reikalingas šis vertinimas? Kokia jo prasmė? Vertinti save pradedame tik papuolę į sociumą.
Nuo savivertės priklauso mūsų tolimesnis gyvenimas. Kuomet nuvertiname save, galime užkirsti daugelį kelių tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesiniame.
Bet žmogus mėgsta ne tik save vertinti, bet vertinti, o gal net tiksliau nuvertinti savo veiksmus, pasiektus rezultatus ir pasiekimus.
VISI TAIP GALI…
TAI NE MANO NUOPELNAS…
AŠ TAI PASIEKIAU KITŲ PAGALBA…
Kaip dažnai jūsų kalboje pasitaiko tokie pasisakymai? Ar dažnai nuvertinat save ir savo rezultatus?
O ar žinojot kaip tai vadinasi moksliškai? Tai „apsišaukėlio sindromas“, kuris nėra įtrauktas į jokį psichikos ligų vadovėlį ir nėra laikomas psichikos sutrikimu.
Daugeliu atžvilgių tai yra nerimo, giliais žmogaus įsitikinimais pagrįstų nuostatų, perfekcionizmo, žemos savigarbos ir savivertės mišinys.
Tai toks sindromas, kai žmogus nuolatos nuvertina savo pasiekimus ir nuolatos įrodinėta sau ir kitiems, kad jis nėra vertas tų visų pagyrų.
Jei nori pažvelgti į šią savo dalį markerio ir pieštukų pagalba, tai esi kviečiamas į visos dienos Neurografikos užsiėmimą.
NEUROGRAFIKA yra kūrybiškas darbo su pasąmone metodas per piešimą. Metodas pagrįstas neuronų jungčių suaktyvinimu, ko pasekoje perprogramuojama sąmonė.
Neurografikos metodo pagalba galima nuimti įtampą, sumažinti negatyvias emocijas, atsikratyti senų įsitikinimą, keisti mąstymą, lengviau rasti sprendimą neišsprendžiamoms problemoms.
Užsiėmimo metu kursime naujas neuronų jungtis, kad pradėtumėm vertinti save, labiau priimti savo rezultatus ir suvokti, kad taip kaip aš niekas nepadarys.
O sėkmė jau savęs ir savo rezultatų vertinimo ir priėmimo pasekmė.
PROGRAMA:
9.45 – 10.00 Dalyvių atvykimas
10.00 – 11.00 Įsitikinimo griaunančio savivertę išgryninimas metaforinių kortų pagalba.
11.00 – 13.00 Neurografikos užsiėmimas „Kas man trukdo turėti aukštą savivertę?“. Darbas su taip vadinamu „apsišaukėlio sindromu“.
13.00 – 14.00 Pietūs
14.00 – 16.00 Neurografikos užsiėmimas „Savivertės Neuromedis“. Neurografinių linijų pagalba auginsime savivertės neuromedį.
16.00 – 17.00 Refleksija, uždarymo ratas
DATA:
Spalio 9d. 10.00-17.00
VIETA:
„Šviesos namai“: Kaunas, Gedimino g. 26B
KAINA:
Kaina 69 EUR
Į kainą įskaičiuoti neurografikos užsiėmimai, kitos praktikos, kavos pertraukėlės.
REGISTRACIJA:
https://forms.gle/awRpJZ9rGHcdVdwKA
*registracija būtina
*registracija patvirtinama sumokėjus pilną kainą arba pervedus 30 eurų avansą.
Pasiteiravimui tel.nr. 861630998
UŽSIEMIMĄ VEDA:
Agnė Gontytė Filistovič – Neurografikos instruktorė, estetinio ir transformacinio koučingo specialistė, finansinio proveržio mentorė, darbo su pasąmoniniais blokais koučerė, bodinamikos praktikė

KITI RENGINIAI: