Pradžios data: 2021, lapkričio 29 d.
Prasideda: 19:00 val.
Pabaigos data: 2021, lapkričio 29 d.
Baigsis: 20:30 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

Ahoy! Kviečiame Tave ir tavo širdžiai artimiausius žmones į unikalią muzikinę kelionę, kurioje bus nuostabi galimybė atsipalaiduoti, nurimti ir keliauti per savo vidinius pojūčius.

Svarbių virsmų metu visais laikais žmonės darydavo įvairias ceremonijas, per kurias atnaujindavo save. Grįžimas į pradžių pradžią ir savo sluoksnių sinchronizavimas su visata padėdavo atkurti gyvenimo tikrumą, atsigręžti į tą kelią, kuris yra tavo, nes tik jis veda į savirealizaciją.

Muzikos garsų kelionėje veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas.

Šio muzikinio dvasinio ritualo metu žmogus ypač giliai atsipalaiduoja, leidžiasi į patyriminę vidinę kelionę, kurią lydi nuostabūs vaizdiniai, pojūčiai ir net vizijos bei praregėjimai, atsakantys į egzistencinius klausimus, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje, kaip atrasti vidinę ramybę ir laimę.

Renginio vieta: Šviesos namai, Gedimino 26 b, 2 aukštas, Kaunas
Renginio laikas: 19 val. Trukmė 1,5 val
Energetiniai mainai: 20 Eur

Ką turėti?
Rekomenduojame apsirenkite šiltai ir turėkite šiltas kojines. Pledą, užklotą duosime, tačiau, jei norite, galite atsinešti savo, kad būtų gerą ir smagu.

Kam skirtas?
Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. Pagrindinė sąlyga – būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.

Ar bus vietos?
BŪTINA Išankstinė regitracija, kad galėtume paruošti vietą tau. Prašome registruotis sms žinute +370 602 04009

DĖMESIO! Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys COVID-19 viruso valdymo nutarimų ar kitų teisės aktų nurodymai.

Daugiau informacijos tel.:
+370 602 50008 (Jurgita) ;
+370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt

Vedantieji. Muzikos garsų terapiją ir meditaciją „Pažinimo ratas“ veda Vinetu genties dvasiniai vedliai – Jurgita (Mėlynoji Gyvatė), Mindaugas (Vinetu), Deividas (Bėgantis Jautis). Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt.

„Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, suaugusiems, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.

„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)

Ahoo, Jūsų Vinetu genties broliai ir sesės

KITI RENGINIAI:

  • No events in this location