Pradžios data: 2020, liepos 4 d.
Prasideda: 11:00 val.
Pabaigos data: 2020, liepos 5 d.
Baigsis: 19:00 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

Šis seminaras apie miegą, vieną didžiausių gyvenimo malonumų ir geros sveikatos variklių.
Kaip sutramdyti aikštingąją nemigą be psichotropinių vaistų? Tai visa sistema tūkstantmečiais žinomų ir patikrintų efektyvių terapinių priemonių.

Savaitgalio seminaro metu Jūs sužinosite apie kūno, nervų sistemos, smegenų, emocijų įtaką užmigimui ir miego kokybei bei patirsite, kad užmigti ir išsimiegoti yra lengva ir be galo malonu. Seminaro metu pasitelkiant teoriją, padėsime kiekvienam iš Jūsų rasti nemigos ar nepakankamai kokybiško miego priežastis ir mokysime, ką daryti, kad tai Jums nebetrukdytų miegoti. Seminaras taip pat yra patyriminis – išbandysite skirtingas praktikas ir išmoksite atsipalaiduoti fiziniame, protiniame, emociniame ir dvasiniame lygmenyse.

Seminarą veda Valdas Vėlavičius.

Events 2Valdas Vėlavičius jau daugiau nei 20 metų sėkmingas terapeutas. Nors netyčiniai “neišgydomų” ligų išgydymai prasidėjo gerokai anksčiau. Savo praktikoje naudoja 3 lygmenis: fizinį, psichinį, dvasinį. „Žmogus sveikas ir laimingas bus tik tada kai tie 3 pasauliai subalansuoti tarpusavyje. To moko ir Ajurveda, ir Feng-Šuj, ir dabartinė kvantinė psichologija, ir kt. gydymo metodikos“, – sako Valdas. Baigęs Vilniaus Universiteto prekybos fakultetą pajautė pašaukimą domėtis žmogaus galimybėmis. Baigė Parapsichologijos akademiją, kur ilgą laiką dirbo dėstytoju. Nuolat mokėsi, gilinosi toliau. Įspūdį paliko Ošo, Susan Gregg, vienas iš Lietuvos vedančiųjų psichiatrų Aleksandr Aleksejčik. Savo mokytoju Valdas laiko avatarą iš Indijos Šri Satja Saj Babą. Jau 11 metų priklauso Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacijai kur ir pats toliau mokosi ir moko kitus.
Dabartinės veiklos kredo – A. Einšteino sentencija: “Niekados nesutvarkysite atsiradusios problemos būdami tame pačiame proto lygmeny kuriame ją sukūrėte.” Kasdienė Valdo stalo knyga – JOGA VASIŠTA. „Bet kurią problemą galiu padėti susitvarkyti, jei turite 3 dalykus: noro, laiko, kantrybės“, – sako Valdas.

Seminaras vyks liepos 4-5 dienomis Kaune, Gedimino g. 26b “Šviesos namų” salėje.
Jo metu mes taip pat pasirūpinsime Jūsų sveikais užkandžiais, arbatėle ir, žinoma, atsakysime į Jums rūpimus klausimus apie miegą. Kadangi dalyvių skaičius yra ribotas, kievienas dalyvis gaus asmeninį dėmesį.

Registracijos laukiame jau dabar asmenine žinute 868777090.

Seminaro kaina 140 eurų.
Būtinas 40 Eur avansas savo vietai rezervuoti.
Valdas Vėlavičius
LT13 7290 0001 1470 2580
paskirtis – “miego vakarui”

KITI RENGINIAI:

  • gruodžio 5 d. 10:00. GAUSOS manifestavimas – teta gydymo seminaras KAUNE
  • sausio 16 d. 10:00. Auginkite santykius. Jūs ir jūsų išrinktasis. Teta gydymo kursas
  • sausio 18 d. 18:00. Mindfulness (dėmesingumu) grįstas streso valdymas
  • vasario 12 d. 10:00. Pasauliniai santykiai. Teta gydymo seminaras