Pradžios data: 2020, vasario 13 d.
Prasideda: 18:00 val.
Pabaigos data: 2020, gegužės 7 d.
Baigsis: 21:00 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

Tęstinis saviugdos užsiėmimų ciklas suaugusiems.

Septyni ketvirtadieniai nuo 18-21val.

Tavo nuomonė apie save – ta tikroji, ar primesta kitų? Tavo versija apie save – reali, ar iliuzinė? Grįsta kitų lūkesčiais, pageidavimais, ribojimais…. Ateik ir rask savo autentiškumą, orumą, tobulą netobulumą. Ši programa – būtent tam ir buvo sukurta, kad palydėti kiekvieną į savo tobuliausią, ir kartu turinčią teisę klysti, versiją.

Septyni užsiėmimai, paruošti pagal Marijos Mendelės Leliugienės (Institutas”Rafaelis” ) sertifikuotos neuroedukacijos programos  pirmus septynis užsiėmimus –  “Savęs pažinimas,  kuri   2008m. UNESCO švietimo ministrų suvažiavime pripažinta perspektyviausia  ugdymo programa pasauliniu mastu.

Šiuos septynis susitikimus sudaroBAZINIŲ EMOCIJŲ PAŽINIMAS, EMOCIJŲ  IŠVEIKIMO  PRATIMŲ  MOKYMASIS IR SAMONINGAS  EMOCIJŲ VALDYMAS. Užsiėmimų metu naudojami dailės terapijos metodai ( piešti tikrai nereikia mokėti),  kalbiniai kodai, klausimų   technikos, vizualizacijos (geriausias rezultatas tęsiant pilną programą iš 24 užsiėmimų).

Užsiėmimus veda – sertifikuota neuroedukatorė, asmeninio tobulėjimo trenerė Jolanta Vaserienė, sėkmingai vedanti tęstinius  neuroedukacijos užsiėmimus nuo 2017 m. vasaros, Growth.lt savininkė ir verslo lektorė. Numatomas dalyvių kiekis: 4-8 Marijos Mendelės Leliugienės (Institutas”Rafaelis” ) sikuotos.

Vieno užsiėmimo kaina – 50Eur.

Registracija el.paštu: jolanta.vaseriene@gmail.com
(registracija patvirtinama pervedant avansą – 100Eur.).
Užsiėmimų vieta – Kaunas, Gedimino g. 26b., Mažoji salė.

Kilus klausimams – skambinkite tel. nr. +37065910747, rašykite el.paštu: jolanta.vaseriene@gmail.com. Mielai atsakysiu.

Dalyvių iš pravestų grupių atsiliepimai:
“Dar kartą noriu padėkoti už užsiėmimus. Patiko piešti – kažką palikau popieriuje ko nebereikėjo. Dabar į guašą ir teptukus žiūriu kitaip – su meile 🙂 O ypač palengvino dvasią pratimai. Užsiėmimams praėjus sieloje tapo lengviau. Kai kuriuos “užkalbejimus”, jei taip juos galima įvardinti, dar ir šiandien vis sau kartoju” (Inga)

“Nuostabūs užsiėmimai. Esu dėkinga už galimybę pažvelgti į savo vidų. Po kiekvieno užsiėmimo vis naujai atrandu save. Jolanta Vaseriene, nenustok nešti dovana. Laukiu sekančiu užsiėmimu”. (Vaida)

„Stipri ir gili patirtis: kartais smagi ir šviesi, kartais “nepatogiai” skaudi. Tai kelionė į savo vidinį AŠ, su nenuspėjamais vingiais, posūkiais ir išgyvenimais. Man labai patiko taikomi metodai, perteikimo būdas. Emocijų pažinimo ir išveikimo užsiėmimai davė neįkainojamos patirties, užkabino taip giliai, kad norisi tęsti ir pažiūrėti, kur gi tai nuves toliau. Su nekantrumu lauksiu naujų užsiėmimų. Ačiū Jolantai ir ačiū kitoms grupės narėms už įžvalgas, atvirumą ir toleranciją. Nekantriai lauksiu tęsinio….(Danutė- po 7 užsiėmimų).

Events 2

KITI RENGINIAI:

  • vasario 7 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Kaune
  • vasario 13 d. 18:00. SAVĘS PAŽINIMAS NEUROEDUKACINIAIS METODAIS
  • kovo 11 d. 10:00. Pasauliniai santykiai. Teta gydymo seminaras
  • kovo 28 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas