Pradžios data: 2019, gruodžio 6 d.
Prasideda: 18:00 val.
Pabaigos data: 2019, gruodžio 6 d.
Baigsis: 19:00 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

Renginys nemokamas

Knygos autorius Daktaras Erikas Perlas (Dr. Eric Pearl) patyrė stebuklingą gydomosios energijos poveikį. Norėdamas padėti žmonėms įvaldyti gydymo meną, jis ėmė ta tema vesti seminarus bei skaityti paskaitas. Daktaras Perlas ne tik gydo žmones, bet ir moko juos tapti gydūnais.

Reconnection yra visiškai naujas energinio gydymo būdas. Jis tampa įmanomas tada, kai gydūnas atsiveria gydomajai visatos energijai ir tampa jos priėmėju. Šio gydymo ypatumas yra toks, kad energijos priėmėjais gali tapti visi ir visi gali ją nukreipti į kitą žmogų. O gydydami kitus, žmonės drauge gydosi patys.

Knyga „GYDYKITE KITUS, SVEIKITE PATYS“ išleido leidykla MIJALBA. Daugiau apie knyga galima patyrinėti čia: https://www.mijalba.com/?product=gydykite-kitus-sveikite-patys-reconnection-eric-pearl.

Events 2

Su šiuo gydymo metodu jus supažindins Eric Pearl mokinys Kaspars Ķekurs. Kaspars yra reiki gydūnas, theta healing gydūnas, dhanvantari gydūnas, mokėsi įvairių kitų gydymo būdų pas Susan Gregg, Meksikos šamanus, Ošo terapeutus ir kt. Latvijoje, Lietuvoje, Turkijoje, Egipte, Meksikoje, Airijoje.

Renginys vyks rusų kalba.

Renginys nemokamas

Laukiame jūsų

KITI RENGINIAI:

  • gegužės 29 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Kaune
  • birželio 5 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune
  • birželio 19 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Klaipėdoje
  • liepos 25 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas