Pradžios data: 2019, lapkričio 17 d.
Prasideda: 11:00 val.
Pabaigos data: 2019, lapkričio 17 d.
Baigsis: 13:00 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

EDUKACINIS PROJEKTAS | GILUS ŽVILGSNIS Į VIDINĮ MŪSŲ PASAULĮ

SKATINIMAS, ŽINIA ATSIGRĘŽTI Į SAVE

Susitikimas su knygų „Aiškiaregė“ ir „Tapk ragana (jei nori)“ autorėmis Ele Soul ir Lavisa Spell

Taip ilgai mums nuolat su nesvyruojančiu įsitikinimu tvirtino, jog šis pasaulis yra tik materialus, kad dabar prireiks begalės įrodymų ir daugybės patvirtinimų, kad yra kažkas daugiau, giliau, magiškiau už materiją. Reikės nuolat bent po truputį atverti širdį, nuojautą ir intuiciją, kol patikėsime savo jėgomis be menkiausios abejonės ir tapsime sąmoningais savo pasaulio kūrėjais.

Norinčius dar giliau pažvelgti į galimybes, slypinčias kiekvieno mūsų viduje, kviečiame į susitikimą su rašytojomis Elė Soul ir Lavisa Spell, kurios pristato savo knygas „Aiškiaregė“ ir „Tapk ragana (jei nori)“. Kūrėjos savo knygose siekia atskleisti neregimą pasaulio pusę ir kiekvieno žmogaus ekstrasensorines galias. Susitikimo metu autorės pasidalins magiškais knygų rašymą lydėjusiais nutikimais ir įžvalgomis, bei žiniomis, kurios liko tarp eilučių. Pasirinktas grožinio kūrinio žanras nuslopina mūsų vidinį kritiką ir proto suvaržymus, padeda atsipalaiduoti ir atsiverti naujoms idėjoms, o susitikimų metu autorės dar plačiau pravers duris į neregimąją realybę.

Projektas  AIŠKIAREGĖ&RAGANA įsibėgėja, tad kviečiame įsigyti, perskaityti ir atrasti neįtikėtinai įdomius, užburiančius  ir vidinius pokyčius skatinančius šių dviejų autorių romanus AIŠKIAREGĖ ir TAPK RAGANA (jei nori).

Knygų ieškokite knygynuose, internetinėse knygų parduotuvėse taip pat svetainėse https://aiskiarege.lt/  bei https://www.lavisaspell.lt/

Turbūt neatsispirsite progai sudalyvauti projekto AIŠKIAREGĖ&RAGANA renginiuose. Susitikite su autorėmis gyvai, jeigu dar nespėjote to padaryti – įsigykite minėtas autorių knygas ir gaukite autografus ar specialiai skirtas jums žinutes, atraskite save knygų personažų gyvenimuose, išgirskite įdomią diskusiją apie moters savybes, jausmus bei troškimus. Patirkite, ką gali AIŠKIAREGĖ ir RAGANA drauge…

Renginio kaina 10 Eur
Laukiame jūsų

Events 2

KITI RENGINIAI:

  • gegužės 29 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Kaune
  • birželio 5 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune
  • birželio 19 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Klaipėdoje
  • liepos 25 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas