Pradžios data: 2019, rugsėjo 28 d.
Prasideda: 10:00 val.
Pabaigos data: 2019, rugsėjo 29 d.
Baigsis: 18:00 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

Kviečiu į REIKI TAO TO KI 1 pakopos seminarą, kuris vyks rugsėjo 28-29 dienomis.
Seminaro metu mokysimės:

Reiki istorijos ir pasaulėžiūros
savęs ir kitų gyvdymo, rankų padėčių
Lu Yong Tao Te Ki gydomųjų judesių (čigongas)
meditacijos ajikan,
tibetietiško kvėpavimo,
nei gong pratimų – pasiruošimo gydymui (apsaugos ir apsivalymo)

Reiki Tao Te Ki savo šaknimis siekia tolimus laikus, kai Reiki dar nebuvo pasiekusi Japonijos. Ji atėjo iš Indijos per Tibetą į Kiniją. Po to pasiekė Japoniją, o per ją – Vakarų pasaulį. Reiki Tao To Ki Mokyklos šaltinis yra Kinijos patriarchų Chen Yen linija, (artima tibetietiškam dzog čenui), perduota išsilaisvinimą, realizaciją ir nušvitimą pasiekusio išminčiaus Meistro Huang Zhen Hui, mano Meistrui Idris Lahore. Šios linijos meistrai mokė Tao Te Ki (Reiki) seniai dar prieš jai pasiekiant Japoniją, ir šiuo metu šis metodas tebėra praktikuojamas Kinijoje, nepriklausomai nuo jos paskleidimo Vakaruose per Mikao Usui, Chujiro Hayashi ir ponią Takatą. Šioje tradicijoje gydymas energija nebuvo atskirtas nuo dvasinių ir energinių praktikų, jis buvo visos sistemos dalis. Energiniai pratimai yra labai svarbūs, jie stiprina mūsų energinį lauką ir didina kanalų pralaidumą. Tai Lu Jong Tao Te ki praktikos – pratimai energijos kaupimui ir jos paskirstymui kūne, lao gong taškų atidarymas, auros stiprinimas ir to pasėkoje – didesnės gydymo galimybės.

Esu mokinė didžiojo Idris Lahoro, kuris gavo savo mokymus ir iniciacijas iš Meistro Huang Zhen Hiui, kinų patriarcho, susijusio su budistine chen jen tradicija. Už jo stovi 50 nušvitusių dvasinių Meistrų, Mokytojų ir išminčių linija iki pat Budos Vairočanos.
Reiki istorija prasidėjo labai seniai dar prieš daktarui Usui ir poniai Takatai supažindinant dabartinį pasaulį su Reiki energija ir gydymu. Šios praktikos buvo naudojamos nuo neatmenamų laikų senosiose civilizacijose. Jos keliavo iš Indijos per Kiniją ir Tibetą į Japoniją, išlaikydamos mokymus, tačiau nusidažydamos vietinių kultūrų spalvomis. Mes turime galimybę prisiliesti prietiesioginės ir švarios šio Šaltinio tėkmės, mokymo, kurį Meistras Idris Lahoras apvalė nuo netikrų ritualų ir paliko tikruosius.
Man pačiai nušvito sėkmė sutinktį šitą nepaprastą žmogų, Idris Laorą prieš dešimt metų, kai pati jau buvau netradicinės Tibeto Reiki inicijuojanti meistrė. Teko pradėti iš naujo įjungus naujokės dvasią, nes žinios, kurias čia davė buvo nepalyginamos su tuo, ką iki šiol gavau. Čia Reiki gydymas yra vienoje sistemoje su energiniais judesiais (Lu Yong), meditacijomis, mantromis ir mudromis. Reiki gali būti ir dvasinis mokymas, jei jį skleidžia tikras išminčius, dvasinis Mokytojas, koks ir yra Idris Laoras.
Noriu pasidalinti su jumis tomis autentiškomis praktikomis, tiek meditacijos, tiek energinių pratimų, tiek savęs ir kitų gydymo, nes tai lobis, kurį radau ir negaliu pasilaikyti tik sau.

Dar esu  daugiau kaip 20 metų dėstanti ir konsultuojanti astrologė, skaičiau paskaitas Prancūzijos  Laisvajame Samadevos Universitete, kuris išleido knygą “La psycho-astrologie pour tous” (Psichologija visiems), iš mano paskaitų medžiagos. Dabar ruošiu leidimui astrologijos vadovėlį lietuvių kalba; Lu Yong Tao To Ki instruktorė, geros savijautos koučerė, energetikė.
REGISTRACIJA: Tel.: +370 69426016 reikitaotoki@gmail.com

Events 2

KITI RENGINIAI:

  • sausio 11 d. 10:00. GAUSOS manifestavimas – teta gydymo seminaras KAUNE
  • vasario 7 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Kaune
  • vasario 13 d. 18:00. SAVĘS PAŽINIMAS NEUROEDUKACINIAIS METODAIS
  • kovo 11 d. 10:00. Pasauliniai santykiai. Teta gydymo seminaras
  • kovo 28 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas