Pradžios data: 2019, rugsėjo 10 d.
Prasideda: 18:00 val.
Pabaigos data: 2019, rugsėjo 10 d.
Baigsis: 21:00 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

Toltekų išmintis — tai dovana, leidžianti peržengti paprasto žmogaus suvokimą ir pasiekti asmeninę laisvę. Paprastai sakant, asmeninė laisvė yra sugebėjimas pasirinkti, kaip elgtis įvairiose savo gyvenimo situacijose, užuot pasidavus reakcijoms į jas.

Registracija: SPAUSTI ČIA

Mano antrasis vakarinis seminaras bus apie tai, kaip būti laimingiems, linksmiems ir laisviems pagal toltekų tradiciją. Įsivaizduokite, kad prabudę kasdien jaučiatės laimingi. Ir galite daryti visa, ką panorėję. Ir kad galite pilnai priimti save tokius, kokie iš tikrųjų esate.

Mes visi esam magiški. Jūs pasirinkote gimti kūne, kuriame dabar esate. Jūs pasirinkote savo tėvus, savo šalį, jūs pasirinkote visa, ką turit, ir jei susijungsite su visu tuo ir su savo magiškąja prigimtimi, visa tai taps sklandu. Mes pamirštame, kokie magiški esame. Man patinka tai atskleisti žmonėms, aš jiems kaip nagvalis. Aš dirbau su jumis energiškai ir padėjau jums atsiverti, kad iš jūsų galėtų sklisti daugiau džiaugsmo, meilės, juoko. Aš jums atskleisiu, kaip to pasiekti savo gyvenime.

Prisijunkite prie manęs, išmokite būti laimingi, džiaugsmingi, laisvi pagal toltekų tradiciją. Tikiuosi su jumis pasimatyti rugsėjį, apkabinti ir tarti: “Aloha!”

Susan Gregg – dvasinė mokytoja, toltekų nagvalis, mokslų daktarė, knygų „Galios šokis“, „Toltekų kelias“, „Šventosios Savasties suradimas“ ir kt. autorė (Havajai). Ji mokėsi Meksikoje pas don Miguelį Ruizą ir jo motiną seserį Saritą praeito amžiaus devintą dešimtmetį. Tuo metu don Miguelis liepė jai eiti ir mokyti kitus. Susan buvo viena pirmųjų jo mokinių. Nuo to laiko ji dalijasi su pasauliu savo žiniomis, išmintimi ir meile.

Yra kai kurie dalykai, kurių pakeisti negalime ir nenorime. Kasmet kiekvieną rugsėjį mes važiuojame į Nidą. Visa tai, kas ten vyksta užbūrė mūsų širdis… Tam, kad vyktų tokie nuostabūs dalykai, kuriuos ten patiriame, reikalingos sudedamosios dalys: rugsėjis; Nida su savo kopomis, mariomis, jūra, pušynais, tobula kapučino kava kepyklėlėje; visi mes – kiekvienas su savo nepakartojamu indėliu, meile, nuoširdumu, atvirumu ir noru tobulėti; na ir, žinoma, Susan.

Kaina:

  • 44 Eur registruojantis nuo rugsėjo 1 d.
  • 26 Eur Nidos seminaro dalyviams.

Registracija: SPAUSTI ČIA

Asmeninė konsultacija 100 Eur (be vertimo). Vertimas 20 Eur. Trukmė ~1 val.

susan_hawaii

Informacija: seminarai@sviesosnamai.lt

Depozitą 44 Eur pervesti:

Viešoji Įstaiga “Šviesos namai”
Gedimino g. 26 b, Kaunas LT 44319
Įmonės kodas: 136056354
Ne PVM mokėtojas
Sąskaitos nr.: LT90 7044 0600 0390 1370
Bankas: AB “SEB Bankas“
Paskirtis: Laimingas, džiaugsmingas ir laisvas toltekų kelias

 

KITI RENGINIAI:

  • rugsėjo 23 d. 18:00. Mindfulness (dėmesingumu) grįstas streso valdymas
  • rugsėjo 28 d. 10:00. REIKI TAO TO KI seminaras. Audronė Žvaigždika
  • rugsėjo 28 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • spalio 4 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune