Pradžios data: 2019, rugsėjo 9 d.
Prasideda: 18:00 val.
Pabaigos data: 2019, rugsėjo 9 d.
Baigsis: 21:00 val.
Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b
Events 1

Toltekų išmintis — tai dovana, leidžianti peržengti paprasto žmogaus suvokimą ir pasiekti asmeninę laisvę. Paprastai sakant, asmeninė laisvė yra sugebėjimas pasirinkti, kaip elgtis įvairiose savo gyvenimo situacijose, užuot pasidavus reakcijoms į jas.

Registracija: SPAUSTI ČIA

Susan sako: “Aloha. Su jauduliu laukiu savo kelionės į Lietuvą. Net neįsivaizdavau, kad taip jūsų pasiilgsiu. Prieš porą metų nusprendžiau nebevažiuoti. Šįvakar patyrinėsime šamanišką gydymą. Jūs žinote, kad iš esmės visi esame gydūnai. Galime gydyti save, galime gydyti kitus, galime gydyti visą pasaulį. Visa esmė – išmokti pasijungti ir šamanizmas.

Šamanizmas egzistuoja visame pasaulyje. Kaip žinote, yra Sibiro šamanai, Peru šamanai, štai Susan jūsų šamanas, būti šamanu – tai gyvenimo būdas. Tai tam tikra praktika būti tuo, kuo iš tikrųjų esate; susilygiuoti su energija taip, kad pajustumėte ir ją, ir meilę, ir galią keisti kitus. Daug kalbėsime būtent apie tai, kaip gydyti save, gydyti kitus, gydyti pasaulį. Tikiuosi, prisijungsite prie manęs. Bus smagu. Bus daug apsikabinimų, daug meilės, daug juoko ir daug galios patirties. Atvažiuokite, susitikime. Turėsime daug šamaniško gydymo. Aloha.”

Susan Gregg – dvasinė mokytoja, toltekų nagvalis, mokslų daktarė, knygų „Galios šokis“, „Toltekų kelias“, „Šventosios Savasties suradimas“ ir kt. autorė (Havajai). Ji mokėsi Meksikoje pas don Miguelį Ruizą ir jo motiną seserį Saritą praeito amžiaus devintą dešimtmetį. Tuo metu don Miguelis liepė jai eiti ir mokyti kitus. Susan buvo viena pirmųjų jo mokinių. Nuo to laiko ji dalijasi su pasauliu savo žiniomis, išmintimi ir meile.

Yra kai kurie dalykai, kurių pakeisti negalime ir nenorime. Kasmet kiekvieną rugsėjį mes važiuojame į Nidą. Visa tai, kas ten vyksta užbūrė mūsų širdis… Tam, kad vyktų tokie nuostabūs dalykai, kuriuos ten patiriame, reikalingos sudedamosios dalys: rugsėjis; Nida su savo kopomis, mariomis, jūra, pušynais, tobula kapučino kava kepyklėlėje; visi mes – kiekvienas su savo nepakartojamu indėliu, meile, nuoširdumu, atvirumu ir noru tobulėti; na ir, žinoma, Susan.

Kaina:

  • 44 Eur registruojantis nuo rugsėjo 1 d.
  • 26 Eur Nidos seminaro dalyviams.

 

Registracija: SPAUSTI ČIA

Asmeninė konsultacija 100 Eur (be vertimo). Vertimas 20 Eur. Trukmė ~1 val.

susan_hawaii

Informacija: seminarai@sviesosnamai.lt

Depozitą 44 Eur pervesti:

Viešoji Įstaiga “Šviesos namai”
Gedimino g. 26 b, Kaunas LT 44319
Įmonės kodas: 136056354
Ne PVM mokėtojas
Sąskaitos nr.: LT90 7044 0600 0390 1370
Bankas: AB “SEB Bankas“
Paskirtis: Toltekų šamanistinis gydymas

 

KITI RENGINIAI:

  • rugsėjo 23 d. 18:00. Mindfulness (dėmesingumu) grįstas streso valdymas
  • rugsėjo 28 d. 10:00. REIKI TAO TO KI seminaras. Audronė Žvaigždika
  • rugsėjo 28 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • spalio 4 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune