Pradžios data: 2021, lapkričio 29 d.
  Prasideda: 17:30 val.
  Pabaigos data: 2021, lapkričio 29 d.
  Baigsis: 18:30 val.
  Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b

  Stovėjimo ant vinių praktika rate

  Basomis ant vinių – vinių rato praktika. Šiuo metu vyksta pilnaties, bei užtemimų virsmas ir iki pat Gruodžio pradžios puikus metas paleisti visas užsistovėjusias energijas, blokus ir atsigręžti į tą kelią, kuris yra tavo.

  Stovėjimo ant vinių, rato praktika yra tinkama visiems, nesvarbu amžius ir lytis. Tinkanti tiek praktikuojantiems tiek pradžiamoksliams. Visi žengsime ir sustoję susijungsime į vienį, vinių rate.

  Kokios svarbiausios priežastys, kodėl turėčiau išbandyti ar praktikuoti stovėjimą ant vinių?

  Aktyvių taškų ant kojų pėdų stimuliavimas yra būtinas visiems, norint pasiekti puikią sveikatą ir gyvybingumą. Galima ženkliai pagerinti sveikatos būklę, sustiprinti imunitetą, atsikratyti nuo negalavimo pojūčių ir pilnai „perkrauti“ organizmo darbą.
  Aktyvuojami kojų padų taškai stimuliuoja kraujo ir limfos judėjimą, nukreipia energetinius srautus, pašalina sąstingį ir aktyvuoja organų, sistemų ir kaulų čiulpų darbą, lastelių lygmenyje.

  Sveika, saugi netradicinė, alternatyvioji medicina kuri ir dabar puikiai veikia.
  Noras patirti ir pažinti kažką naujo, ko iki šiol nepatyrei, taip praplečiant savo galimybių ribas. Išskirtinė priemonė ir galimybė labiau suvokti save, susipažinti su savimi iš esmės.

  Skaityti daugiau

  Pradžios data: 2021, lapkričio 29 d.
  Prasideda: 19:00 val.
  Pabaigos data: 2021, lapkričio 29 d.
  Baigsis: 20:30 val.
  Location pin Šviesos namai: Kaunas, Gedimino 26b

  Muzikos garsų kelionė "užtemimų sinchronija"

  Ahoy! Kviečiame Tave ir tavo širdžiai artimiausius žmones į unikalią muzikinę kelionę, kurioje bus nuostabi galimybė atsipalaiduoti, nurimti ir keliauti per savo vidinius pojūčius.

  Svarbių virsmų metu visais laikais žmonės darydavo įvairias ceremonijas, per kurias atnaujindavo save. Grįžimas į pradžių pradžią ir savo sluoksnių sinchronizavimas su visata padėdavo atkurti gyvenimo tikrumą, atsigręžti į tą kelią, kuris yra tavo, nes tik jis veda į savirealizaciją.

  Muzikos garsų kelionėje veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Muzikos garsų laukas kuriamas, naudojant senovinius muzikos instrumentus, surinktus iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamanišką būgną, indėnų fleitą, švilpynę, barškučius, Tibeto dainuojančius dubenis, australišką didžeridu, Rytų šalių varpus bei kitus muzikos instrumentus, kurie turi unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildo gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba sielos, dainavimas.

  Šio muzikinio dvasinio ritualo metu žmogus ypač giliai atsipalaiduoja, leidžiasi į patyriminę vidinę kelionę, kurią lydi nuostabūs vaizdiniai, pojūčiai ir net vizijos bei praregėjimai, atsakantys į egzistencinius klausimus, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje, kaip atrasti vidinę ramybę ir laimę.

  Skaityti daugiau