Šiuo metu renginys nevyksta. Stebėkite informaciją.

 

sąmoningo kvėpavimo sesija su Sigita Šadauskiene 7

Sąmoningas kvėpavimas arba kitaip Rebefingas VADINAMAS GYVYBĖS kvėpavimu. GYVYBĖS kvėpavimas visada buvo vienas iš paprasčiausių, tiesiausių ir galingiausių dvasinio valymosi metodų. Praktikuojamas reguliariai jis išgydo mūsų kūno ir sielos ligas. Pagrindinis šio kvėpavimo privalumas yra tas, kad jis išgydo įtampas ir skausmus, kuriuos patiriame kiekvienas savo  gyvenime. Kiekvienas jo išmokęs pajaučia, kad gebėjimas giliai atsipalaiduoti vis didėja, streso ir psichosomatiniai simptomai nyksta, gyvybingumas,  energija,  pasitikėjimas savimi ir kitais didėja, gerėja santykiai su aplinkiniais. Šį terapija pagerina mūsų sveikatą, laimę, pasirinkimą.

„Intuityvus kvėpavimas padeda išgydyti beveik visas ligas, nes kvėpavimas yra žmogiškosios būties pagrindas. Aš galėčiau paminėti tūkstančius išgijimo atvejų ir išvardyti šimtus išgydytų ligų, bet iš to nebus jokios naudos, nes kitų žmonių išgijimas jums nepadės. Tai turi atsitikti jums. Išmokti intuityvaus kvėpavimo arba rebefingo yra geriausia, ką mes galime sau padaryti. Šis sugebėjimas ryškiai pagerina mūsų sveikatą, laimę ir pasisekimą. Intuityvus kvėpavimas yra išsigydymo įrankis, kurį galima naudoti kasdieną, kad papildytumėte savo protą ir kūną gaivia gyvybine energija“.

L. Orras

 

Kaina: 12 Eur

sąmoningo kvėpavimo sesija su Sigita Šadauskiene 8Registracija į asmenines sesijas ir informacija tel. nr.: 8 687 61247

Arba facebook Sigita Šadauskienė – sąmoningo kvėpavimo meistrė (https://www.facebook.com/Sigita-%C5%A0adauskien%C4%97-s%C4%85moningo-kv%C4%97pavimo-meistr%C4%97-615762118866998/?ref=bookmarks)

Sigita Šadauskienė – sąmoningo kvėpavimo ir jogos mokytoja

Apie save: „Dvasinio savęs pažinimo keliu einu daugiau nei 20 m. Pirmiausia atradau reiki,  toliau žengiau jogos keliu. Atradusi rebefingą, hooponopono praktiką supratau valymosi svarbą. Dabar vedu rebefingo, jogos užsiėmimus, konsteliacijas, emocinio paleidimo praktikas, šviesos tinklo meditacijas, rengiu seminarus,  stovyklas, kuriose turim galimybę išsivalyti nuo mus varžančių energijų ir priartėti prie savojo Dieviškojo “Aš”.

Kadaise pasirinktas Šviesos ir Meilės kelias nė karto manęs  nenuvylė.  Esu laiminga juo eidama. Nuoširdžiai kviečiu visus norinčius prisijungti“.

sąmoningo kvėpavimo sesija su Sigita Šadauskiene 9