ŠVIESOS NAMUOSE (Gedimino g. 26 b, Kaunas)

KVĖPAVIMO TERAPIJOS (REBEFINGO) IR TIBETO DUBENŲ SESIJA

Kvėpavimo terapija (rebefingas) yra kažkas ypatingo, tai yra būdas padėsiantis išvalyti kūną  ir dvasią, tai metodas,  kurį praktikuoja milijonai žmonių visoje Žemėje. Rebefingas – tai įrankis, kuriuo galima pasiekti norimą tikslą. Praktikuojamas reguliariai jis išgydo mūsų kūno ir sielos ligas. Pagrindinis šio kvėpavimo privalumas yra tas, kad jis išgydo įtampas ir skausmus,  kuriuos patiriame kiekvienas savo  gyvenime. Rebefingas padeda pagerinti gyvenimo kokybę įvairiais aspektais. Kiekvienas jo išmokęs pajaučia, kad gebėjimas giliai atsipalaiduoti vis didėja, streso ir psichosomatiniai simptomai nyksta, gyvibingumas,  energija,  pasitikėjimas savimi ir kitais didėja, gerėja santykiai su aplinkiniais. Šį terapija ryškiai pagerina mūsų sveikatą, laimę, pasirinkimą.
Kaip  sako Leonardas  Oras: „Išmokti intuityvaus kvėpavimo, arba rebefingo, yra geriausia ką galime sau padaryti“.

tibeti-hangmassza_111

Tibeto dubenys. Žmogaus kūnas yra nuostabi sistema – netgi būnant ramybės būsenoje jame vyksta šimtai procesų: kraujo tekėjimas gyslomis, nervų impulsų judėjimas nervinėmis ląstelėmis, apskritai visų mūsų kūno atomų elektronų sukimasis apie atomo branduolį – ir visa tai kuria tam tikras vibracijas, subtilų garsą. Visa kas juslėmis matoma ir kas nematoma žmoguje turi savo vibracijas. Žmogaus energetinė sistema – tarsi muzikinis instrumentas, kuriam reikalinga priežiūra ir reguliarus suderinimas, subalansavimas. Tibeto dubenų garsai sąveikauja su mūsų kūnų muzika, keldami vibracijų dažnį, padėdami pasiekti vienio ir harmonijos pojūtį. Kaip tamsa išsisklaido uždegus šviesą, taip žemos vibracijos, kurios sukelia slogias emocijas, ligas ir sąstingį, išsisklaido suskambus aukštesnėms vibracijoms.

Tibeto dainuojantys dubenys skleidžia aukštas vibracijas, kurios persmelkia visas ląsteles – atpalaiduoja įtampas, išjudina užsistovėjusią energiją ir taip įjungia natūralias organizmo regeneracines galias bei išlaisvina kūrybinį potencialą. Po garsų sesijos protas tampa daug skaidresnis, todėl lengviau susikoncentruosite efektyviai veiklai, pilnavertiškam bendravimui. Būti gyvybingu, kūrybišku, žvaliu – natūrali žmogaus teisė ir prigimtis. Dainuojančių dubenų garsai tirpdo fizinio kūno ribas, neriate gilyn į savo vidų, kur galite atrasti visa tai, kas žmogui teikia laimę, visus didžiausius turtus – meilę, ramybę, harmoniją, išmintį…

sigitaSigita Šadauskienė – rebeferė, klasikinės jogos mokytoja, konsteliacijų

Apie save: „Dvasinio savęs pažinimo keliu einu daugiau nei 15 m. Pirmiausia atradau reiki,  toliau žengiau jogos keliu. Atradusi rebefingą, hooponopono praktiką supratau valymosi svarbą. Dabar vedu rebefingo, jogos užsiėmimus, rengiu seminarus,  stovyklas, kuriose turim galimybę išsivalyti nuo mus varžančių energijų ir priartėti prie savojo Dieviškojo “Aš”. Vedu seminarus moterims apie jų Galių susigrąžinimą.
Kadaise pasirinktas Šviesos ir Meilės kelias nė karto manęs  nenuvylė.  Esu laiminga juo eidama. Nuoširdžiai kviečiu visus norinčius prisijungti“.

gongsisters

Diana Gabrijolavičiūtė – groja Tibeto dubenimis, praktikuoja jogos.

Kaina: 10 Eur

Registracija ir informacija tel. nr. : 8 687 61247

sigita 02