pedsekyste       Nemokami kursai – teorinių paskaitų virtinė

  Supažindinama su tuo kas vyksta gamtoje, pasakojama apie mažai žinomą gyvūnų gyvenimą.

 Ketvirtadieniais nuo 19:30 val. iki 21:00 val.

Vėjo, šalnų nugairinti lapai vis labiau apsunksta nuo spalvų… Kas dieną rimstanti gamta suteikia galimybę pasinerti į nuostabų virsmą: lėkti kartu su vėju, šlamėti medžio ramybe, vilko žingsneliais žengti į erdvę, kurioje kiekvienas sujungtas į vieningą, tobulai apmąstytą vyksmą.

Kartą teko stebėti ramiai besiganančias karvutes, kurių akyse įžvelgiau begalinės išminties žybsnius, ramumą, kurio kartais taip trūksta žmogui. Šį potyrį raštu perteikti ar žodžiu perduoti yra ganėtinai sunku. Tą turi išjausti pats…

Pėdsekystės kursai tai: teorinių paskaitų virtinė, pasivaikščiojimai gamtoje, dalinimasis patirtimi, pažinimo džiaugsmas. Užsiėmimų metu siekiama išlaisvinti mintis iš mums primestų nusistatymų. Pamėginti į gamtą, gyvūnus pažvelgti taip, lyg žvelgtum į nepažintą pasaulį. Išsiugdyti, sustiprinti gebėjimą suprasti, gerbti, saugoti ir kitam perduoti.

Jei pajautei, kad to kas išvardinta Tau norisi, tuomet pamėgink sudalyvauti pėdsekystės kursuose. Gal būt jie bus tai, ko ieškoja arba bent jau tai, kas prisidės prie savęs ir kito pažinimo.

Būtina registracija būtina

 Registracija ir platesnė informacija http://www.vilkai.lt/pedsekystes-kursai-kaunas-2016-ruduo-2017-pavasaris-2016-10-03

 

pedsekyste