Pradžios data: 2018, spalio 19 d.
Prasideda: 18:00 val.
Pabaigos data: 2018, spalio 19 d.
Baigsis: 19:30 val.

Kviečiame į susitikimą su Violeta Petraitiene. Yra parašyta antra dalis knygos “Savęs ir Visatos pažinimo link”.  Violeta vadina save knygos bendraautore, nes šią knygą sudaro laiškai, priimti iš subtiliojo pasaulio. Violeta juos užrašė ir pagal juos gyvena. Autorė eidama savęs ir Visatos pažinimo link, visiškai pakeitė savo gyvenimo būdą, įpročius ir jaučia, kad gyvenimas prisipildo džiaugsmo ir meilės, bei atsiveria galimybės Pakylėtųjų Valdovų pažinimui. Ir visa tai gali atsiverti kiekvienam žmogui.

Pakylėtųjų Valdovų laiškai, kuriuos Lietuvoje jau aštuoneri metai energiniu kanalu gauna ir užrašo Violeta Petraitienė, suteikia esminių žinių apie pasaulio ir žmogaus kilmę, sandarą, dvasinę evoliuciją, tarpusavio ryšius, sielos paskirtį ir tikslus. Laiškuose gausu informacijos apie Dieviškąją energiją ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime, apie Meilę, iš kuriose esame sutverti ir į kurią visi sugrįšime.

Tai knyga, prikelianti sielą iš miego materiniame pasaulyje, primenanti jai tai, ką buvo pamiršusi per daugybę įsikūnijimų. Dvasiškai prabudusiems žmonėms Pakylėtųjų Valdovų laiškai įtvirtins žinojimą, kad einama teisingu keliu. Pradedantiesiems jie gali tapti įvykiu, radikaliai keičiančiu gyvenimą. To siekia ir dvasinės, aukštųjų dimensijų būtybės, ir pati autorė.

saves ir visatos pazinimo link II Petraitiene3

 

 „Pakylėtieji Valdovai kalbina daugybę žmonių Žemėje, bet retas kuris išgirsta tą šnabždesį. … Mes matome tikrąsias žmonių pastangas ir labai jas vertiname. Ne todėl, kad jūs „mažesni“ ir gerai elgiatės, o todėl, kad jums pavyksta suvokti Dievo Tiesą ir tą Tiesą išgyvenate. … Visų mūsų siekis vienodas – išreikšti Dievo Tiesą. Ir kiekvienas mėginame tai daryti pagal savo galimybes. Jūs Žemėje, mes – subtiliajame pasaulyje.” (Viešpats Surja)

Susitikimas su autore vyks spalio 19 d. 18 val. Šviesos namuose, Kaune Gedimino g. 26B, 2 aukšte, didžiojoje salėje.

Kaina 5 Eur.

Laukiame jūsų!

KITI RENGINIAI:

  • vasario 23 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • kovo 1 d. 18:00. POKALBIS SU SAVO KŪNU. Praktinis užsiėmimas. Baiba Kranāte (LV)
  • kovo 2 d. 11:00. ŠVENTAS RATAS MOTERIMS. Praktinis seminaras. Baiba Kranāte
  • kovo 2 d. 16:00. Marketingas. Jo nereikia tik mistikams ir žudikams. Gytis Melnikas