Pradžios data: 2018, rugsėjo 7 d.
Prasideda: 18:00 val.
Pabaigos data: 2018, rugsėjo 9 d.
Baigsis: 18:00 val.

David BrownDavid Brown (Pietų Afrikos Resp.)

(dvasinis mentorius, aiškiaregis, čeneleris, protėvių konsteliacijos pagal žvaigždynus autorius)

Rugsėjo 7 d. 18-21 val.

Rugsėjo 8,9 d. 10-18 val.

Rugsėjo 10 d. asmeninės sesijos

Deividas Brownas Lietuvoje pažįstamas jau nuo 2011 metų. Nuo to laiko lankydamasis pas mus daug kartų pravedė seminarus, kurių metu pagal protėvių konsteliacijos metodą atliko energetinius gydymus ir senų energijų atpalaidavimus seminarų dalyviams, paruošė 8 šio metodo gydovus. Asmeninių konsultacijų metu padėdavo rasti įvairių gyvenimiškų nesėkmių priežastis, jas pats žmogus gebėdavo atpažinti ir atpalaiduoti.

Žmonės labai pamilo Deividą už jo nuoširdumą, paprastumą, dvasines įžvalgas, ypatingą seminarų energetiką, kurią patirdavo stiprių meditacijų ir praktikų metu.

Plačiai keliavęs po pasaulį sukaupė daug patirties kurią, atsitraukęs 2 -jiems metams nuo aktyvios veiklos perteikė per savo parašytą knygą „Išsiveržimas iš matricos. Senovės kelias į dangų“ („Evolve Beyond the Matrix an Ancient Path to Paradise“ Amazon Ebook).

Savo naujojo seminaro metu Deividas akcentuos laikmečio svarbą- žmonijos perėjimą iš Žuvų eros į Vandenio erą. Suteiks naujų (senų) tikrų Žinių, kurios ilgą laiką buvo laikomos paslaptyje, prieinamos tik pasaulio galingiesiems ir išrinktiesiems, tam kad tūkstančius metų laikytų žmones atjungtus nuo dieviškumo ir jų tikrosios prigimties.

Atėjo laikas visa tai atstatyti- susijungti su žmogaus prigimtyje glūdinčiu dieviškumu. Laikas, kai kančios ir pykčio energijos žmones galėjo kai ko išmokinti artėja prie pabaigos. Deja, žmonijos sąmonė yra patekusi į savotiškus spąstus: ryški technologijų pažanga sukuria ir sąmonės pažangos iliuziją. Tačiau iš tikrųjų žmonijos sąmonė buvo įtraukta į spiralę, kuri nukreipta ne į viršų, bet žemyn.

Auštant naujai Vandenio erai laisvai ims tekėti naujų minčių ir idėjų srautas, galime tikėtis teisingesnio, geresnio ir mylinčio pasaulio.

Šitame perėjimo procese esame jau 50 metų ir kiekvienas planetos žmogus yra ir bus šio vyksmo paveikti.

Daugiau nebebus akcentuojamas žmogaus identitetas ir pati egzistencija („būti ar nebūti“), reikės išmokti priimti save kaip vientisą asmenybę, kuriai nebereikės tikėti nieku kitu, kuo nėra jis pats. Kuo labiau suprasime kas vyksta, tuo sklandžiau pereisime per visus pokyčius, neprarasdami pusiausvyros ir stabilumo.

Tam, kad galėtume mėgautis šiuo naujuoju pasauliu mums reikės pakeisti savo sąmonę ir tapti vientisais, suteikti sau tą Sąmonę, kurią turėjo pasaulio galingieji senaisiais laikais. Šio seminaro metu bus paaiškinta kaip to pasiekti, vyks stiprios meditacijos, kurių metu turėsite įvairių energetinių potyrių ir pojūčių.

Deividas taip pat atskleis daug praktikų, kurios padės užsigydyti įsisenėjusias dvasines žaizdas, išmokins išsivaduoti nuo tamsiųjų energetinių prielipų, parazitų ir negatyvių energijų, lydės kelionėje, kuri vadinasi „Didysis darymas atliktas“.

Skelbime yra 2 paveikslėliai. Viename jų ant Žemės gaublio stovi Rebis. Šiame paveikslėlyje yra pavaizduota 80% žinių ir sąmonės, kurias mes turime turėti, kad išgydytume save, turėtume tą sąmonę su kuria galėtume gyventi mums Tvėrėjo suteiktą pilnavertį gyvenimą.

Deividas sako, kad jam gyvenant, žmonių pasaulyje patrigubėjo, o mus valdančiųjų skaičius išliko toks pat. Mums reikia daug daugiau žmonių su prasiplėtusia aukštąja sąmone, kad jie galėtų pasaulį nuvesti į naująją Atlantidos karalystę. Turėti tokią sąmonę- reiškia būti pilnai susijungus su Visata ir Dieviškumu.

Taigi, šis seminaras yra sukurtas tam, kad padėtų mums sklandžiai ir takiai pereiti iš vienos eros į sekančią ir sugrįžti į mūsų prigimtinę gausą.

Seminaro eiga:

Penktadienis 18-21 val.

Įvadas

Meditacija „ Raktai į dangaus karalystę“

Meditacija – čakrų valymas, išorinio pasaulio paleidimas

Paaiškinimas apie Rebį ir didžiąją Stounhendžo šventyklą

Čenelingas: Mistiškasis Baltasis Erelis per Deividą Browną

Šeštadienis 10- 18 val.

Atsidavimo (nesipriešinimo) menas

Drakonų energijos

Vyriškoji ir moteriškoji siela

Kompasas ir kvadratas

Septyni Dievai , kuriuos matome

Sekmadienis 10-18 val.

Raktai nuo nuo naujosios Atlantidos karalystės

Meditacija- atmetimo atpalaidavimas

David BrownDeividas apie save

Gimęs ir augęs Anglijoje, pastaruosius 35 metus gyvenu Pietų Afrikos Respublikoje. Dvasiniame kelyje esu nuo 1996 metų.

Vieną tų pačių metų naktį pabudau lyg kažkieno tai pažadintas, atsikėlęs priėjau prie veidrodžio ir išvydau savo aurą, kuri buvo švytinčios žalios spalvos. Taip pat pro mano akis greitai prabėgo penki skirtingi veidai ir man į juos bežvelgiant išgirdau balsą manyje, sakantį, kad yra visiškai kitoks būdas nugyventi gyvenimą.

Jau prieš mėnesį mano galvoje sukosi mintis, tačiau nežinau iš kur ji buvo kilusi, kad gyvenimą reikia gyventi pagal ir kartu su Saule, Mėnuliu, planetomis ir žvaigždėmis, vandenynų ir jūrų potvyniais ir atoslūgiais.

Tomis dienomis aš nė supratimo neturėjau, ką tai galėtų reikšti, bet dabar aš suvokiu, kad Dvasia mane vedė ir mokė kaip gyventi visiškai kitaip. Būdamas jaunas buvau labai sunkus, piktas žmogus, nemylėjau savęs , o mano gyvenimo svajonė buvo patirti meilę. Ir aš turėjau stipriai pasikeisti , kad tą meilę patirčiau. Dabar aš jau suprantu apie Visatą ir planetas ir kaip jos mus veikia ir valdo.

Aš nuėjau ilgą savęs valymo, suvokimo ir tobulinimo kelią. Man tapo aišku, kad mes gimstame tam tikrame būvyje , tačiau kiekvienam žmogui yra galimybė patirti metamorfozę, jeigu tik pasirenkamas toks kelias. Jeigu eisme šiuo keliu, pasieksime tokį sąmonės lygmenį, kad galėsime nugyventi savo svajonių gyvenimą. Argi ne to mums norėtų mūsų Kūrėjas ir mes patys sau?

Per pastaruosius 22 metus aš tapau visiškai kitokiu žmogumi, nes išgydžiau daug įvairiausių dalykų savo viduje. Esu visiškai kitokios būsenos. Tapau minkštesnis, švelnesnis, mylintis, taikus, ramus. Man yra 61 ir esu puikios sveikatos.

Dabar aš žinau kelią ir mano svajonė yra vesti jus šiuo uždraustu keliu, kuris buvo slepiamas ir draužiamas įvairiais būdais nuo seniausių laikų iki dabar.

Per tuos 22 metus aš atradau kelią transliuodamas Krajoną kol prieš 3 metus nustojau, nes žinių jau nedaugėjo. Viską patikrinau savimi per įvairius išbandymus ir klaidas, supratau kas veikia, o kas ne.

Dabar informacija ateina Quetzalcoatl ir Xolotl -Amerikos indėnų Veneros dievo.

Nuo to laiko, kai aš pasinaudojau galimybe pasikeisti, mano gijimo ir valymosi procesas įgavo didžiulį pagreitį, taigi, aš turiu žinių kaip jums praeiti tokį patį gydymosi ir pokyčių kelią tik žymiai greičiau. Turėdami tai, galėsite valdyti savo gyvenimą.

Mano gyvenimo tikslas ir svajonė padėti pakeisti pasaulį, pirmiausia keičiantis pačiam ir po to padedant kitiems pakeisti jų pasaulius.

Seminaro kaina- 190 eu

Asmeninės kons. Kaina- 100 eu

Reikalinga išankstinė registracija.

Registracija į seminarą tel. 865222531 Rita

el.p. rita.rama21@yahoo.com

logot.dav.sem.

KITI RENGINIAI:

  • vasario 23 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • kovo 1 d. 18:00. POKALBIS SU SAVO KŪNU. Praktinis užsiėmimas. Baiba Kranāte (LV)
  • kovo 2 d. 11:00. ŠVENTAS RATAS MOTERIMS. Praktinis seminaras. Baiba Kranāte
  • kovo 2 d. 16:00. Marketingas. Jo nereikia tik mistikams ir žudikams. Gytis Melnikas