rugsėjo 13 d. 15:00 iki rugsėjo 16 d. 13:00

ornament_05    TOLTEKAI RENKASI!!! ir kviečia visus prisijungti.susan_peru

Kviečiame visus Susan Gregg mokinius ir pasekėjus, taip pat tuos, kurie nori prisiliesti prie Susan Gregg mokymų. Nors šiemet Susan Gregg neatvyksta, tačiau tie, kurie mokėsi pas Susan 1-15 metų būtinai atvyksta! Visi Susan mokiniai iš Lietuvos, Latvijos ir kt. šalių  susirinks kartu.

Kaip ir kiekvienais metais, renkamės Nidoje rugsėjo 13-16 dienomis.

Mūsų ketinimas: atverti mylinčią galią savyje, susivienyti bendrame buvime ir sąmoningume.

Registracija: SPAUSTI ČIA

Yra kai kurie dalykai, kurių pakeisti negalime ir nenorime. Kasmet jau 13 metų, kiekvieną rugsėjį mes važiuojame į Nidą. Visa tai, kas ten vyksta užbūrė mūsų širdis… Tam, kad vyktų tokie nuostabūs dalykai, kuriuos ten patiriame, reikalingos sudedamosios dalys: rugsėjis; Nida su savo kopomis, mariomis, jūra, pušynais, tobula kapučino kava kepyklėlėje; visi mes – kiekvienas su savo nepakartojamu indėliu, meile, nuoširdumu, atvirumu ir noru tobulėti; na ir žinoma Susan. Nors ji šiemet su mumis bendraus per skype, tačiau, kaip patyrėme pernai, tai nė kiek nekeičia viso reikalo esmės, nes visi jutome jos buvimą ir vedimą, tarsi ji būtų šalia, kap visus tuos 15 metų.

Šiemet vėl susirinksime visi kartu ir kursime savo įvykį, savo seminarą. Turime pakankamai patirties ir žinių, na o Susan, žinoma bus su mumis kiekvieną rytą ir vakarą per skype.

Kviečiame jus visus atvykti, kviečiame visus naujus žmones, kurie dar nėra buvę pas Susan. Atvykite ir patirkite nuostabų užburiantį buvimą.

Viso seminaro kaina __ EUR. Plius nakvynė (su pusryčiai).
Nakvynės kaina __ EUR už 1 naktį 1 žmogui dviviečiame kambaryje (su pusryčiai).
Kambariai su visais patogumais, pusryčiai labai geri – švediškas stalas.
Visa apgyvendinimo su pusryčiais suma 3 x __ = __ EUR

 

Informacija:  seminarai@sviesosnamai.lt, tel. 868786760

KITI RENGINIAI:

  • rugsėjo 13 d. 15:00. TOLTEKŲ IŠMINTIES MOKYMAI. Nida