kovo 25 d. 10:00 iki kovo 25 d. 17:00

goran-karna-2_1Goran Karna (Kroatija). Teta gydymo meistras, mokslų daktaras

Ar žinote, iš kur kyla tikroji jūsų galia? Kad daug galingesni būname tada, kai jaučiame daugiau meilės? Iš kur kyla meilė? Kaip ją pritraukti į savo gyvenimą? Ar žinote, kad atleidimas yra svarbiausia sąlyga meilei? Kad svarbiausia yra atleisti tam, kas jus sukrėtė labiausiai – „neatleidžiamus“ dalykus, kurie jums nutiko šiame gyvenime? Ar tikrai žinote, kodėl kas nors su jumis blogai pasielgė, prieš jus smurtavo, nesirūpino, provokavo ar metė jus, kaip jums to žmogaus reikėjo labiausiai? Kai išsiaiškinate priežastį ir sužinote, kaip žmonės tuo metu jautėsi ir kodėl jie ką nors padarė ar nepadarė – tik tada galėsite iš tikrųjų suprasti ir atleisti sau ir jiems. Turbūt manote, kad atleidote savo motinai, tėvui ar partneriui, ir atliekant raumenų testą atsakymas bus „Taip“. Bet ar tikrai atleidote jiems širdies ir sielos gelmėse?

Įsivaizduokite save pietaujantį su motina ir tėvu – džiaugiatės būdami šalia jų ar, priešingai, esate prislėgti ir jaučiatės nepatogiai? Kam dar neatleidote? Kai atleidžiame iš tikrųjų, pajuntame, kaip nuo mūsų nukrenta didžiulė našta; galvodami apie šiuos žmones ir santykius su jais, jaučiamės laisvai. Ar atleidote sau? Kai atleidžiate sau, būna lengviau atleisti kitiems – ir atvirkščiai. Įdomu, kad atleidę iš tikrųjų, save ir savo palikuonis išvaduojame nuo prakeikimų ir užkeikimų ir tampame laisvi. Turime daugiau energijos ir būname sveikesni, pagerėja mūsų santykiai ir padidėja gausa. Atleidę išsivaduojame nuo apmaudo, neapykantos, apgailestavimo, galime geriau manifestuoti bei būti geresniais gydūnais. Tampame laimingesni ir linksmesniais, o mūsų ryšys su Kūrėju tampa stipresnis.

Ką reiškia būti galingu? Kad galėsime skraidyti, kuo nors pavirsti, valdyti kitus ar juos kontroliuoti? O gal tai reiškia, kad galime gyventi pagal savo tikrąją meilės ir ramybės prigimtį, keistis, iš savo gyvenimo pašalinti viską, kas mums nenaudinga, būti atsakingais už savo gyvenimą, įgyvendinti ketinimus, elgtis pagal vidinį motyvą mylėti ir suprasti kitus? Taip pat tai reiškia žinojimą, kas mes esame ir koks yra šio gyvenimo tikslas bei prasmė, ir savo energijos bei ketinimų sutelkimą šia kryptimi.

Kurso tikslas – padėti atleidimui, meilei ir asmeninei galiai įžengti į mūsų gyvenimą, o mums tapti tolerantiškesniais ir supratingesniais kitų atžvilgiu.

Kursas trunka tris dienas.
Dalyvauti galima pabaigus šiuos kursus: bazinis DNR kursas, DNR pažengusiems.

Apie Goraną Karną

goran-karna-1_1Goranas Karna – „Theta Healing®“ mokslo sertifikatą turintis „ThetaHealing®“ meistras.

Goranas Karna yra Kroatijos ir Serbijos „ThetaHealing®“ („ThetaHealing® United World Wide“) atstovas ir administratorius. Jis turi aukščiausio lygio „Theta Healing®“ mokytojų rengimo kvalifikaciją bei „Theta Healing®“ mokslo sertifikatą.

Goranas baigė filosofijos ir meno istorijos bakalauro studijas Kroatijos Zadaro universitete, turi Australijos sveikatos mokyklų natūralaus gydymo homeopatija diplomą. Indijoje Goranas mokėsi gydyti vibracija. Taip pat turi Masayuki Saionji vadovaujamo Tarptautinio profilaktinės medicinos instituto tradicinio kinų ir japonų masažo Yumeiho diplomą.

Nuo šešiolikos metų Goranas ieškojo Tiesos, gyvenimo tikslo ir prasmės. Šios paieškos paskatino studijuoti Rytų ir Vakarų mistikus, filosofiją, meną, įvairias gydymo metodikas ir traukti į piligrimines keliones po šventas vietas.

2002 m. Kernse, Australijoje, Goranas sutiko Vianną. Tuo metu jis patyrė gyvenimo krizę ir Vianna jam padėjo atkurti proto ir kūno pusiausvyrą. 2003 m. Goranas tapo „ThetaHealing™“ instruktoriumi ir jau pravedė daugiau nei 300 seminarų ir praktinių kursų. Praktikuodamas „Theta“, jis stebėjo, kaip buvo išgydytas vėžys, virusų ir bakterijų sukeliamos ligos, dirgliosios žarnos sindromas, lūžę kaulai, priklausomybės, diabetas, aukštas kraujo spaudimas ir daugelis kitų negalavimų (išgydymo atvejų pavyzdžių rasite skyriuje „Išgijimo liudijimai“). Goranas matė, kaip esminius įsitikinimus pakeitę žmonės tampa laimingesni, sveikesni, labiau patenkinti ir daugiau pasiekia. Jis suprato, jog stebuklų būna, o Teta pasaulyje jie vyksta labai dažnai.

Goranas mano, kad „Theta Healing®“ galia sklinda iš Šaltinio ar paties Dievo. Prieigą prie šios Galios suteikiančios technikos yra paprastos, lengvai išmokstamos ir prieinamos bet kokio amžiaus, lyties, religijos ar išsilavinimo žmogui. Goranas jaučia garbę, galėdamas šį šventą mokymą atskleisti savo mokiniams ir klientams.

“Tikiuosi, kad du mano siūlomi nauji kursai bus naudingi visiems žmonėms, kurie nori dvasiškai augti ir pašalinti trukdžius iš beveik visų gyvenimo sričių – iš santykių su kitais ir savimi, materialinės gausos bei gerovės ir kitų sričių.
Šie kursai – mano keturiolikos metų darbo su klientais ir mokiniais patirties rezultatas. Iš jos atsirado visi nauji pratimai, programos ir įsitikinimai. Vedžiau daugiau nei 300 įvairių „Theta Healing“ seminarų ir tuo pačiu metu kelis tūkstančius kartų nuskaičiau ir gydžiau. Dirbdamas su Teta, stebėjau daugybę sąmonės transformacijų ir išgijimų – juos patyrė žmonės, kurie dirbo su įsitikinimais ir atliko kursuose pristatomus pratimus. Šis darbas padėjo daugiau nei 2000 mokinių Kroatijoje ir Serbijoje. Be galo noriu juo pasidalyti su „Theta Healing“ praktikuojančiais žmonėmis visame pasaulyje.

Esu labai dėkingas Viannai ir „THInK“, kad šiuos seminarus pripažino vertingais ir oficialiai patvirtino kaip pasirenkamuosius „Theta Healing“ kursus.

Seminare „Atleidimas, meilė ir galia“ suprasite ir patirsite, kaip atleisti sau ir kitiems, mylėti save ir kitus bei susigrąžinti asmeninę galią. Jeigu norite rimtai dirbti dvasiškai su savimi, atleidimas sau ir kitiems yra būtini.

Per seminarą „Išsilaisvinkite nuo priklausomybių, prisirišimo ir priesaikų“ suprasite priklausomybių ir prisirišimo prigimtį ir išmoksite, kaip juos įveikti ir nuo jų išvaduoti kitus žmones – taip gerokai pagreitinsite jų ir savo augimą.

Abu kursai padės pagerinti finansinę situaciją, santykius su savimi ir kitais, išplėsti sąmonę ir tapti geresniu Teta gydūnu.”

SU MEILE, Goran Karna

Kursas vyksta anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.
Kurso trukmė 3 dienos.

 

Kaina 300 Eur + 120 Eur registracijos mokestis. Užsiregistravus ir sumokėjus 120 EUR iki kovo 1 d. imtinai.
Registracijos mokestis yra negrąžinamas ir neperkeliamas kitiems kursams.

Depozitą pevesti:

Viešoji Įstaiga „Šviesos namai“
Gedimino g. 26 b, Kaunas LT 44319
Įmonės kodas: 136056354
Acc no: LT90 7044 0600 0390 1370
Bankas: AB „SEB Bankas“
Paskirtis: ATLEIDIMAS

Registracija: vilma@tetametodas.lt 86878676

KITI RENGINIAI:

  • spalio 19 d. 18:00. Susitikimas su knygos "Savęs ir Visatos pažinimo link" autore Violeta Petraitiene
  • spalio 26 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune
  • lapkričio 9 d. 18:00. DARNI ASMENYBĖ. Septyni žingsniai
  • lapkričio 17 d. 10:00. GILUMINIS KASINĖJIMAS. Teta gydymo kursas KAUNE
  • lapkričio 24 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • gruodžio 8 d. 10:00. GAUSOS manifestavimas – teta gydymo seminaras KAUNE
  • sausio 12 d. 10:00. Tu ir Kūrėjas. Teta gydymo seminaras KAUNE