kovo 24 d. 10:00 iki kovo 24 d. 17:00

 

goran-karna-1_1Goran Karna (Kroatija). Teta gydymo meistras, mokslų daktaras.

Paminėjus žodį priklausomybė, pirmoji asociacija paprastai būna priklausomybė nuo tam tikrų medžiagų – alkoholio, nikotino ar narkotikų. Bet yra ir kitokių, ne tokių akivaizdžių priklausomybių: pavyzdžiui, priklausomybė nuo tam tikrų jausmų, sėkmės, darbo, pinigų, konfliktų, pagyrimų, sporto, „Facebook“ ir pan. Ar žinote, kad priklausomas žmogus nėra laisvas? Jį veikia jo priklausomybės objektas. Norėtumėte nuo to išsivaduoti ir būti laisvi? Norėtumėte žinoti, kuo skiriasi priklausomybė ir meilė, baimė, kaltės jausmas?.. Kaip žmones išgydyti nuo priklausomybių ir padėti jiems keisti savo gyvenimą?

Norėtumėte išsiaiškinti, kokios jūsų čakrose saugomos programos trukdo deramai jų veiklai ir kaip jas visiškai atverti? Kokie jausmai trikdo jūsų smegenų cheminę pusiausvyrą? Sutrikus smegenų cheminių medžiagų ir receptorių pusiausvyrai, turėsite didesnį polinkį sirgti daugeliu negalavimų ir ligų – pavyzdžiui, dėmesio sutrikimu ir hiperaktyvumu, obsesinės elgesenos sutrikimu, PMS, depresija ar net vėžiu ir Parkinsono, Alzheimerio liga, bipoliniu sutrikimu ir kitomis panašiomis ligomis.

Ar žinote, kodėl mūsų aura sugeria įvairias neigiamas energijas bei vibracijas ir kaip ją padaryti daug stipresnę? Ar norėtumėte sužinoti, kaip sumažinti prarandamą energiją ir sielos daleles ir liautis be reikalo juos dalinti kitiems?

Prisirišimas gali reikšti daug teigiamų dalykų, bet čia naudosime jogoje žinomą jo reikšmę: tai yra kliūtis dvasiniam augimui. Ką jogos praktikoje reiškia būti prisirišusiam prie kokio nors žmogaus ar daikto? Tai reiškia, kad nežinome, kas be jų esame, ir dažnai be jų negalime įsivaizduoti savo gyvenimo. Be to, prisirišimas neleidžia į mūsų gyvenimą patekti naujoms energijoms, gali riboti bendravimą, verslą, partnerių santykius ar dvasinį tobulėjimą. Iš tiesų prie daiktų ar žmonių galime būti prisirišę dvasiškai, emociškai ir protiškai – ne tik materialiai. Kartais žmonės prisiriša prie Būties planų, Ketvirtojo ir Penktojo plano slaptų mokymų ir draugijų, sielos šeimos, tėvų, tautos, protėvių skausmo bei kančių ir t.t.

Patinka mums ar ne, bet įžadai, susitarimai, pažadai, įsipareigojimai, draudimai ir priesaikos seka paskui mus iš vieno gyvenimo į kitą ir savo augimo kelyje labai retai gauname šansą jų atsikratyti. Iš tiesų nežinome, nei kiek priesaikų ir pažadų esame davę (ar priėmę iš kitų – motinos, tėvo, protėvių, tautos, sielos šeimos ir t.t.), nei kokią naštą nešame istoriniame, sielos ar net genetiniame bei esminiame lygmenyse.

Šis praktinis kursas – tai pagalba žmonėms, norintiems išsivaduoti nuo visų tokių suvaržymų ir išplėsti savo sąmonę.

Kursas trunka keturias dienas.

Dalyvauti gali tie, kurie yra baigę šiuos kursus: bazinis DNR kursas, DNR pažengusiems, giluminių kasinėjimų kursas.

Kursai vyks Šviesos namuose Kaune kovo 24-27 dienomis.

Apie Goraną Karną

goran-karna-2_1Goranas Karna – „Theta Healing®“ mokslo sertifikatą turintis „ThetaHealing®“ meistras.

Goranas Karna yra Kroatijos ir Serbijos „ThetaHealing®“ („ThetaHealing® United World Wide“) atstovas ir administratorius. Jis turi aukščiausio lygio „Theta Healing®“ mokytojų rengimo kvalifikaciją bei „Theta Healing®“ mokslo sertifikatą.

Goranas baigė filosofijos ir meno istorijos bakalauro studijas Kroatijos Zadaro universitete, turi Australijos sveikatos mokyklų natūralaus gydymo homeopatija diplomą. Indijoje Goranas mokėsi gydyti vibracija. Taip pat turi Masayuki Saionji vadovaujamo Tarptautinio profilaktinės medicinos instituto tradicinio kinų ir japonų masažo Yumeiho diplomą.

Nuo šešiolikos metų Goranas ieškojo Tiesos, gyvenimo tikslo ir prasmės. Šios paieškos paskatino studijuoti Rytų ir Vakarų mistikus, filosofiją, meną, įvairias gydymo metodikas ir traukti į piligrimines keliones po šventas vietas.

2002 m. Kernse, Australijoje, Goranas sutiko Vianną. Tuo metu jis patyrė gyvenimo krizę ir Vianna jam padėjo atkurti proto ir kūno pusiausvyrą. 2003 m. Goranas tapo „ThetaHealing™“ instruktoriumi ir jau pravedė daugiau nei 300 seminarų ir praktinių kursų. Praktikuodamas „Theta“, jis stebėjo, kaip buvo išgydytas vėžys, virusų ir bakterijų sukeliamos ligos, dirgliosios žarnos sindromas, lūžę kaulai, priklausomybės, diabetas, aukštas kraujo spaudimas ir daugelis kitų negalavimų (išgydymo atvejų pavyzdžių rasite skyriuje „Išgijimo liudijimai“). Goranas matė, kaip esminius įsitikinimus pakeitę žmonės tampa laimingesni, sveikesni, labiau patenkinti ir daugiau pasiekia. Jis suprato, jog stebuklų būna, o Teta pasaulyje jie vyksta labai dažnai.

Goranas mano, kad „Theta Healing®“ galia sklinda iš Šaltinio ar paties Dievo. Prieigą prie šios Galios suteikiančios technikos yra paprastos, lengvai išmokstamos ir prieinamos bet kokio amžiaus, lyties, religijos ar išsilavinimo žmogui. Goranas jaučia garbę, galėdamas šį šventą mokymą atskleisti savo mokiniams ir klientams.

 

“Tikiuosi, kad du mano siūlomi nauji kursai bus naudingi visiems žmonėms, kurie nori dvasiškai augti ir pašalinti trukdžius iš beveik visų gyvenimo sričių – iš santykių su kitais ir savimi, materialinės gausos bei gerovės ir kitų sričių.
Šie kursai – mano keturiolikos metų darbo su klientais ir mokiniais patirties rezultatas. Iš jos atsirado visi nauji pratimai, programos ir įsitikinimai. Vedžiau daugiau nei 300 įvairių „Theta Healing“ seminarų ir tuo pačiu metu kelis tūkstančius kartų nuskaičiau ir gydžiau. Dirbdamas su Teta, stebėjau daugybę sąmonės transformacijų ir išgijimų – juos patyrė žmonės, kurie dirbo su įsitikinimais ir atliko kursuose pristatomus pratimus. Šis darbas padėjo daugiau nei 2000 mokinių Kroatijoje ir Serbijoje. Be galo noriu juo pasidalyti su „Theta Healing“ praktikuojančiais žmonėmis visame pasaulyje.

Esu labai dėkingas Viannai ir „THInK“, kad šiuos seminarus pripažino vertingais ir oficialiai patvirtino kaip pasirenkamuosius „Theta Healing“ kursus.
Seminare „Atleidimas, meilė ir galia“ suprasite ir patirsite, kaip atleisti sau ir kitiems, mylėti save ir kitus bei susigrąžinti asmeninę galią. Jeigu norite rimtai dirbti dvasiškai su savimi, atleidimas sau ir kitiems yra būtini.
Per seminarą „Išsilaisvinkite nuo priklausomybių, prisirišimo ir priesaikų“ suprasite priklausomybių ir prisirišimo prigimtį ir išmoksite, kaip juos įveikti ir nuo jų išvaduoti kitus žmones – taip gerokai pagreitinsite jų ir savo augimą.

Abu kursai padės pagerinti finansinę situaciją, santykius su savimi ir kitais, išplėsti sąmonę ir tapti geresniu Teta gydūnu.”

SU MEILE, Goran Karna

Kursas vyksta anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.
Kurso trukmė 4 dienos.

Kaina 380 Eur + 150 Eur registracijos mokestis. Užsiregistravus ir sumokėjus 150 EUR iki kovo 1 d. imtinai.
Registracijos mokestis yra negrąžinamas ir neperkeliamas kitiems kursams.

Depozitą pevesti:

Viešoji Įstaiga „Šviesos namai“
Gedimino g. 26 b, Kaunas LT 44319
Įmonės kodas: 136056354
Acc no: LT90 7044 0600 0390 1370
Bankas: AB „SEB Bankas“
Paskirtis: IŠSILAISVINIMAS

Registracija: vilma@tetametodas.lt 86878676

KITI RENGINIAI:

  • spalio 19 d. 18:00. Susitikimas su knygos "Savęs ir Visatos pažinimo link" autore Violeta Petraitiene
  • spalio 26 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune
  • lapkričio 9 d. 18:00. DARNI ASMENYBĖ. Septyni žingsniai
  • lapkričio 17 d. 10:00. GILUMINIS KASINĖJIMAS. Teta gydymo kursas KAUNE
  • lapkričio 24 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • gruodžio 8 d. 10:00. GAUSOS manifestavimas – teta gydymo seminaras KAUNE
  • sausio 12 d. 10:00. Tu ir Kūrėjas. Teta gydymo seminaras KAUNE