gruodžio 5 d. 18:00 iki gruodžio 5 d. 20:30

konst-reklamAnot dervišų medicinos, mūsų fizinės ir emocinės kančios atsiranda dėl mūsų energijos cirkuliavimo sistemoje atsiradusių sutrikimų. Energinės meridianų technikos yra vienas iš būdų, kuris padeda pašalinti šiuos sutrikimus ir kuris padeda atkurti harmoningą energijos cirkuliavimą mūsų kūne.

Problemos įvairiuose lygmenyse gali būti iššauktos streso arba traumų, kurios nebuvo pilnai integruotos žmogaus, visų “sistemų”. Energinis meridianų technikų taikymas leidžia atstatyti pusiausvyrą, pašalinti fizinius, psicologinius, elgesio sutrikimus (pavyzdžiui, depresija, baimės, pyktis, agresija ir pan.).

Šių technikų dėka atsistato ryšys tarp energinių ir bioinformacinių sistemų, iš vienos pusės ir, tarp emocijų, mąstymo schemų ir elgesio iš kitos pusės.
Energinė meridianų technikos –  tai fizinės sveikatos ir psichologinio balanso atstatymas. Tai greitas, praktiškas metodas, leidžiantis efektyviai padėti ir įveikti tam tikrus fizinius ir psichologinius negalavimus.

konst-reklam.jpg

Konsteliacijos harmonizuoja šeimos, socialinę, profesinę sistemas ir mūsų santykius  bet kurioje iš šių sistemų. Jos įveda į kontaktą su praeities energijomis bei resursais (tėvais ir protėviais), išgrynina žmogaus ketinimus bei tikslus, atveria ateities potencialą. Tokiu būdu išsprendžiami ir dabartyje susikaupę sunkumai.

Tai neįtikėtinai efektyvi terapijos forma, konsteliacijos dirba su žmogaus individualiomis problemomis iš sisteminės perspektyvos.  Konsteliacijos, jau šimtmečiais praktikuojamos visose tradicinėse visuomenėse, Idris Laoro buvo pritaikytos vakarų visuomenei .

RUTA4.jpgProtėvių konsteliacijos  – tai labai stipri praktika ir patirtis, nes atkuriamas ryšis su  savo giminės protėviais. Vėl pradeda tekėti protėvių jėga, meilė ir palaiminimas mums ir tai leidžia pilniau gyventi savo gyvenimą ir realizuoti save. Šios konsteliacijos buvo perduotos Idris Laorui Hakim dervišų brolijoje, kur jos buvo praktikuojamos šimtmečiais  ir ši praktika vadinama SUSITAIKYMO SU PROTĖVIAIS NAKTYS.

Kviečiame atvykti susipažinti ir atrasti tai.

Vedančioji –  Rūta Bužinskaitė, dervišų technikų specialistė, konsteliacijas studijavo Laisvajame Samadevos universitete Prancūzijoje.
http://fpcfs.constellations-lahore.com/fr/about-us/

Vakaro kaina – 5€.

Registracija ir informacija:
el. paštu  ruttyte@gmail.com arba tel. 861542252 – Rūta

dėl asmeninės konsteliacijos tartis telefonu.

KITI RENGINIAI:

  • lapkričio 22 d. 18:00. Mindfulness (dėmesingumo) praktikų grupę
  • lapkričio 24 d. 10:00. INTUITYVIŲ GEBĖJIMŲ TOBULINIMAS. Vaivorykštės vaikai
  • lapkričio 25 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • gruodžio 1 d. 17:30. Akademiko J.Brėdikio naujos knygos pristatymas
  • gruodžio 5 d. 18:00. ENERGINIŲ TECHNIKŲ ir ŠEIMOS BEI PROTĖVIŲ KONSTELIACIJŲ Idris Laoro metodu PRISTATYMAS
  • gruodžio 8 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Šiauliuose. Vilma Urbanavičienė
  • gruodžio 8 d. 18:00. Susitikimas su knygos „SĄMONINGAS ruošimasis tėvystei“ autoriumi Romualdu Šemeta
  • gruodžio 14 d. 10:00. JOSEPH CALANO dvasiniai gydymai ir seminaras
  • sausio 19 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Kaune
  • sausio 26 d. 11:00. Grigorijaus Grabovojaus mokslo mokymai apie amžiną gyvenimą