rugsėjo 20 d. 18:00 iki rugsėjo 20 d. 20:00

save ir visatos pazinimo link Petraitiene3

             Pristatymas NEMOKAMAS

Kviečiame į susitikimą su knygos “Savęs ir Visatos pažinimo link” bendraautore Violeta Petraitiene.  Bendraautore, nes šią knygą sudaro laiškai, priimti iš subtiliojo pasaulio. Violeta juos užrašė ir pagal juos gyvena. Autorė eidama savęs ir Visatos pažinimo link, visiškai pakeitė savo gyvenimo būdą, įpročius ir jaučia, kad gyvenimas prisipildo džiaugsmo ir meilės, bei atsiveria galimybės Pakylėtųjų Valdovų pažinimui. Ir visa tai gali atsiverti kiekvienam žmogui.

Pakylėtųjų Valdovų laiškai, kuriuos Lietuvoje jau aštuoneri metai energiniu kanalu gauna ir užrašo Violeta Petraitienė, suteikia esminių žinių apie pasaulio ir žmogaus kilmę, sandarą, dvasinę evoliuciją, tarpusavio ryšius, sielos paskirtį ir tikslus. Laiškuose gausu informacijos apie Dieviškąją energiją ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime, apie Meilę, iš kuriose esame sutverti ir į kurią visi sugrįšime.

Tai knyga, prikelianti sielą iš miego materiniame pasaulyje, primenanti jai tai, ką buvo pamiršusi per daugybę įsikūnijimų. Dvasiškai prabudusiems žmonėms Pakylėtųjų Valdovų laiškai įtvirtins žinojimą, kad einama teisingu keliu. Pradedantiesiems jie gali tapti įvykiu, radikaliai keičiančiu gyvenimą. To siekia ir dvasinės, aukštųjų dimensijų būtybės, ir pati autorė.

save ir visatos pazinimo link Petraitiene3

 „Pakylėtieji Valdovai kalbina daugybę žmonių Žemėje, bet retas kuris išgirsta tą šnabždesį. … Mes matome tikrąsias žmonių pastangas ir labai jas vertiname. Ne todėl, kad jūs „mažesni“ ir gerai elgiatės, o todėl, kad jums pavyksta suvokti Dievo Tiesą ir tą Tiesą išgyvenate. … Visų mūsų siekis vienodas – išreikšti Dievo Tiesą. Ir kiekvienas mėginame tai daryti pagal savo galimybes. Jūs Žemėje, mes – subtiliajame pasaulyje.” (Viešpats Surja)

Knygos pristatymas ir susitikimas su autore vyks rugsėjo 20 d. 18 val. Šviesos namuose, Kaune Gedimino g. 26B, 2 aukšte, didžiojoje salėje.

KITI RENGINIAI:

  • gruodžio 14 d. 10:00. JOSEPH CALANO dvasiniai gydymai ir seminaras
  • sausio 6 d. 10:00. GAUSOS manifestavimas – teta gydymo seminaras KAUNE
  • sausio 8 d. 18:00. Mindfulness (dėmesingumu) grįstas streso valdymas (seminaras/praktikos)
  • sausio 13 d. 10:00. SIELOS DRAUGO PAKVIETIMAS
  • sausio 19 d. 10:00. BAZINIS Teta gydymo kursas Kaune
  • sausio 20 d. 12:00. Kaip galiu pradėti keistis?
  • sausio 26 d. 11:00. Grigorijaus Grabovojaus mokslo mokymai apie amžiną gyvenimą
  • vasario 9 d. 18:00. SAVO LIKIMO KOREKCIJA. Praktinis seminaras