gegužės 26 d. 10:00 iki gegužės 27 d. 18:00

pasveikti4Kviečiame į energinio gydymo seansus ir susitikimą su unikalaus filipinietiško dvasinio energinio gydymo metodo meistru

dvasiniu psichochirurgu Josephu Calano

 40 metų dvasinio gydymo patirtis!

Teirautis ir registruotis:  8 652 22531rita.rama21@yahoo.com

Kaina 15 eu.

 

Apie dvasinį psichochirurgą Josephą Calano:

Joseph_Calano.jpgJoseph Calano yra garsus filipiniečių Dvasinis gydovas (hileris). Gimė 1957m. Baguio mieste, Filipinuose.  Nuo 14 metų vedamas savo dvasinių mokytojų pradėjo energetinius gydymus, o nuo 20 metų atlieka dvasines-energines operacijas “plikomis rankomis”, be instrumentų.  1995, 2004-2006, 2016-2018 metais buvo ir yra Filipinų dvasinių gydovų (hilerių) asociacijos prezidentas. Nuolat dirba Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir kitose pasaulio šalyse.  Filipinuose lankosi mokslininkai, gydytojai iš viso pasaulio tirdami šį nepaaiškinamą fenomenalų gydymo metodą. Josephas Calano nuolat su jais bendradarbiauja. “Gydančioji energija yra jumyse”- sako Josephas Calano.  Gydymo seansų metu gydovas tampa savo dvasinių vedlių kanalu ir atlieka akivaizdžiai matomas energines operacijas, kurių metu pacientas skausmo nejaučia nors yra regimybė, kad įeinama į fizinį kūną. Yra laikoma , kad tai Lemūrijos civilizacijos laikų išlikęs gydymo būdas.

Gydomas fizinis kūnas, dvasia ir siela. Liga yra matoma 3-juose lygmenyse – ji gali būti fiziniame kūne, dvasioje ar sieloje. Kiekvienas lygmuo turi savo energijų tėkmę, vibracijas, o kai žmogus serga, reiškia yra blokas.  Josepho Calano energetinio gydymo seanso metu yra atliekamas viso kūno ir jo sistemų energetinis masažas ir pašalinami blokai iš įvairių lygmenų, iš jo rankų sklinda stipri magnetinė  energija. Šis gydymas yra visaapimančiai veiksmingas ir paliečia visus simptomus, kurie yra kūne. Viskas yra suderinama, suharmonizuojama.  Į žmogų yra žiūrima kaip į vientisą energetinę sistemą, todėl nėra gydoma liga, o šalinami blokai iš visos sistemos.  Hileris Josephas Calano sako, kad fizinis kūnas yra maitinamas maistu, o dvasios ir sielos maistas yra malda, meditacija ir dvasinis-energinis visų energetinių kūnų masažas-gydymas. Tai kelias į tobulą sveikatą ir puikią savijautą.

Lietuvoje Josephas Calano lankosi nuo 2013 m. ir pravedė gydymus bei seminarus 9 kartus. Yra paruošta 10 sertifikuotų šio dvasinio energetinio gydymo metodo gydovų Lietuvoje, kurie mokymąsi tęsė Filipinuose. Josephą Lietuvoje pamilo už jo nepaprasto gydymo poveikį, jo asmeninį kaip hilerio žavesį, kuklumą bei šilumą, kurie jaučiami bendraujant su šia neeiline asmenybe.

YOUTUBE: Dvasine chirurgija

KITI RENGINIAI:

  • spalio 19 d. 18:00. Susitikimas su knygos "Savęs ir Visatos pažinimo link" autore Violeta Petraitiene
  • spalio 26 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune
  • lapkričio 9 d. 18:00. DARNI ASMENYBĖ. Septyni žingsniai
  • lapkričio 17 d. 10:00. GILUMINIS KASINĖJIMAS. Teta gydymo kursas KAUNE
  • lapkričio 24 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • gruodžio 8 d. 10:00. GAUSOS manifestavimas – teta gydymo seminaras KAUNE
  • sausio 12 d. 10:00. Tu ir Kūrėjas. Teta gydymo seminaras KAUNE