sausio 13 d. 10:00 iki sausio 14 d. 17:00

theta-imgp9186Daugelis žmonių nuo žodžių junginio „sielos draugas“ patenka į aklavietę ( anglų kalboje –„soul mate“), kur žodis „mate“ gali būti verčiamas kaip „ draugas, partneris, patinas ar patelė iš vienos poros, sutuoktinis, sutuoktinė“. Galima žodį „Mate“ išversti ir kaip „išrinktasis“.
Sielos draugas – tai tas, kurį jūs jau žinote iš kitos vietos laike, pavyzdžiui iš praėjusio gyvenimo.
Sielos draugai kartais suderinami su jumis, kartais ne, bet jūsų siela instinktyviai juos atsimena ir myli. Sielos draugas turi magnetinį pritraukimą, kuris verčia jūsų širdį greičiau plakti, o jūsų delnai tampa drėgni. Sielos draugas savyje turi kažką ypatinga. Jūsų širdis sužadinama, kai jį matote, o kai jūs išsiskyrę, jūs nesulaukiate, kai vėl jį sutiksite.

vianna-stibal-1

Vianna: aš tikiu, kad po 1998 metų, daugiau sielos draugų atranda vienas kitą nei bet kada. Dėl elektromagnetinio Žemės lauko permainų ir dvasinio vystymosi, kurį mes pasiekėme, tai laikas, kai mes pradedame mylėti save. Kai jūs iš tikro mylite save, tuomet jūs pasiruošę susitikimui su Sielos Draugu. Sąntykiai su Sielos Draugu jus gali padaryti laimingu, arba sudraskyti į dalis, priklausomai nuo to , ką jūs jaučiate pats sau. Jei susitikimo su Sielos Draugu momentu jūs dar nepasiekęs to taško, kuriame jūs galite iš tikro mylėti save, sąntykiai su Sielos Draugu jums atrodys kaip vaikščiojimas po įkaitintas anglis. Kai tik pradėsite mylėti save, pas jus atsiras nuostabi energija, kuris atvers širdies čakrą. Ši energija atvers po savęs ir seksualinę čakrą, kuri taip pat kviečia jūsų Sielos Draugą. Kai jūs pradedate kviesti savo Sielos Draugą, jūs aptiksite, kad pritraukiate ir kitus žmones, kuriuos traukia jūsų energija. Todėl ne kiekvienas, kuris yra pritraukiamas, yra Sielos Draugas. Labai svarbu, kad jūs pakvietumėte tikrąjį sielos Draugą, su kuriuo galite pareiti pro visą gyvenimą
Kai kurie žmonės, nesuprasdami šito, kviečia „ dvynę liepsną“. „ Dvynė liepsna“ yra tas, kuris yra lygiai toks pats kaip ir jūs. Ir daugelis žmonių tokiame sutapime suderinimo neatras, kol neatsiras tikra meilė sau. Sielos Draugas – tik suteikia jums garbę. Jei jūs nesate pilnas savyje, reiškia pas jus nėra nieko, ką jūs galite įnešti į sąntykius.
Sielos draugas – tai Žemės evoliucijos dalis. Kaip tikrieji partneriai, pora gali evoliucionuoti ir keistis kartu. Žmogiškosios evoliucijos dalis – išmokti priimti kitus tokiais , kokie jie yra iš tikro. Labai svarbu savo partnerio pernelyg neromantizuoti, kad nepraleisti to, kuo mes iš tiesų esame.
Seminare :
Mažoji Vianos istorija
Gajaus istorija
Pirmas bučinys
Darbas su įsitikinimais
Sielos šeima
Programos, kurios blokuoja mus
Giminingos sielos pakvietimo principai
Malda- afirmacija Sielos Draugo pakvietimui

Energinis išsiskyrimas su buvusiais partneriais

Tragiška sielos sąjunga
Atskaitos taškas
DNR ir seksas
Monogamiškumo genas
Vyrai ir moterys
Sielos Draugas ir seksas
Sielos draugo manifestacija
Patvirtinančios afirmacijos

Seminaras trunka dvi dienas.
dalyvauti gali tik baigusieji Teta Gydymo Bazinius bei Pažengusiųjų mokymus.

Kainos:

Registruojantis į pilną seminarą, pilna išankstinės registracijos kaina Teta praktikams yra 200 Eur. Išankstinės registracijos kaina galioja iki 2018 m sausio 8 d.

Registruojantis po sausio 8 d. pilna dviejų dienų seminaro kaina Teta praktikams 250 Eur.

Dalyvaujant be išankstinės registracijos, kaina 300 Eur.
Registruojantis būtina pervesti 30 Eur. Depozitą. Depozitas negrąžinamas.

Kursą veda teta gydymo instruktorius Vitalius Prascienius

Registracija: info@thetacentras.lt

KITI RENGINIAI:

  • spalio 19 d. 18:00. Susitikimas su knygos "Savęs ir Visatos pažinimo link" autore Violeta Petraitiene
  • spalio 26 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune
  • lapkričio 9 d. 18:00. DARNI ASMENYBĖ. Septyni žingsniai
  • lapkričio 17 d. 10:00. GILUMINIS KASINĖJIMAS. Teta gydymo kursas KAUNE
  • lapkričio 24 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
  • gruodžio 8 d. 10:00. GAUSOS manifestavimas – teta gydymo seminaras KAUNE
  • sausio 12 d. 10:00. Tu ir Kūrėjas. Teta gydymo seminaras KAUNE