gruodžio 14 d. 10:00 iki gruodžio 17 d. 18:00

Joseph_CalanoKviečiame į energinio gydymo seansus ir seminarą su unikalaus filipinietiško Dvasinio energinio gydymo metodo meistru.

Dvasiniu psichochirurgu Josephu Calano 40 metų Dvasinio gydymo patirtis!

Asmeniniai energiniai gydymai – 14-15 d., 18-20 d.

Seminaras – 16-17d., “Filipiniečių dvasinis-energinis gydymas (dvasinė psichochirurgija)”, 1-a pakopa  ir 2-a pakopa (norintiems) Filipinuose.

Teirautis ir registruotis:  8 652 22531, rita.rama21@yahoo.com

Apie Dvasinį psichochirurgą Josephą Calano:

Joseph_CalanoJoseph Calano yra garsus filipiniečių Dvasinis gydovas (hileris). Gimė 1957m. Baguio mieste, Filipinuose.  Nuo 14 metų vedamas savo dvasinių mokytojų pradėjo energetinius gydymus, o nuo 20 metų atlieka dvasines-energines operacijas “plikomis rankomis”, be instrumentų.  1995, 2004-2006, 2016-2017 metais buvo ir yra Filipinų dvasinių gydovų (hilerių) asociacijos prezidentas. Nuolat dirba Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir kitose pasaulio šalyse.  Filipinuose lankosi mokslininkai, gydytojai iš viso pasaulio tirdami šį nepaaiškinamą fenomenalų gydymo metodą. Josephas Calano nuolat su jais bendradarbiauja. “Gydančioji energija yra jumyse”- sako Josephas Calano.  Gydymo seansų metu gydovas tampa savo dvasinių vedlių kanalu ir atlieka akivaizdžiai matomas energines operacijas, kurių metu pacientas skausmo nejaučia nors yra įeinama į jo fizinį kūną.

Gydomas fizinis kūnas, dvasia ir siela. Liga yra matoma 3-juose lygmenyse – ji gali būti fiziniame kūne, dvasioje ar sieloje. Kiekvienas lygmuo turi savo energijų tėkmę, vibracijas, o kai žmogus serga, reiškia yra blokas.  Josepho Calano energetinio gydymo seanso metu yra atliekamas viso kūno ir jo sistemų energetinis masažas ir pašalinami blokai iš įvairių lygmenų, iš jo rankų sklinda gydanti energija. Šis gydymas yra visaapimančiai veiksmingas ir paliečia visus simptomus, kurie yra kūne. Viskas yra suderinama, suharmonizuojama.  Į žmogų yra žiūrima kaip į vientisą energetinę sistemą, todėl nėra gydoma liga, o šalinami blokai iš visos sistemos.  Hileris Josephas Calano sako, kad fizinis kūnas yra maitinams maistu, o dvasios ir sielos maistas yra malda, meditacija ir dvasinis-energinis visų energetinių kūnų masažas-gydymas. Tai kelias į tobulą sveikatą ir puikią savijautą.

Lietuvoje Josephas Calano lankosi nuo 2013 m. ir pravedė gydymus bei seminarus 7 kartus. Yra paruošta 10 sertifikuotų šio dvasinio energetinio gydymo metodo gydovų Lietuvoje, kurie mokymąsi tęsė Filipinuose. Josephą Lietuvoje pamilo už jo nepaprasto gydymo poveikį, jo asmeninį kaip hilerio žavesį, kuklumą bei šilumą, kurie jaučiami bendraujant su šia neeiline asmenybe.

Kompetencijos, kurios bus įgyjamos seminaro metu:

 1. Filipinietiško gydymo ištakos ir istorija.
 2. Gydovo pasiruošimas prieš gydymą.
 3. Speciali meditacija ir maldos technika, kurią atlieka filipiniečių hileris.
 4. Paciento energetinių blokų, esančių fiziniame plane pajautimas ir identifikavimas.
 5. Energetinių blokų pašalinimas, jų išvedimas iš fizinio kūno.
 6. Mokymas stebėti kaip gydymas vyksta fiziniame plane.
 7. Gydymo energijos perdavimas (nuleidimas) į fizinį planą(kūną).
 8. Ligos ir problemos , kurios pasireiškia(manifestuoja) fiziniame kūne.
 9. Praktikos ir technikos fiziniam kūnui pagydyti.
 10. Trečiosios akies atvėrimas pasitelkiant dvasinę psichochirurgiją.

 

Asmeniai energiniai gydymai – 100 Eur

Seminaras – 300 Eur

Dvasine chirurgija

KITI RENGINIAI:

 • spalio 19 d. 18:00. Susitikimas su knygos "Savęs ir Visatos pažinimo link" autore Violeta Petraitiene
 • spalio 26 d. 10:00. Pažengusiųjų DNR 2 TETA GYDYMO kursas Kaune
 • lapkričio 9 d. 18:00. DARNI ASMENYBĖ. Septyni žingsniai
 • lapkričio 17 d. 10:00. GILUMINIS KASINĖJIMAS. Teta gydymo kursas KAUNE
 • lapkričio 24 d. 11:00. Dvasinis stuburo ištiesinimas
 • gruodžio 8 d. 10:00. GAUSOS manifestavimas – teta gydymo seminaras KAUNE
 • sausio 12 d. 10:00. Tu ir Kūrėjas. Teta gydymo seminaras KAUNE